Bodnutí komárem a boles kotníku

3379
30.8.10 09:15

Bodnutí komárem a boles kotníku

Ahoj

Připadám si jako největší hypochondr. :roll: Kulhám kvůli píchnutí komára :lol:

V pátek dopol mě píchnul komár těsně vedle vnitřního kotníku. Večer už tam místo klasicky nalitého, svědícího pupínku byla malá rudá podlitina, která spíš než svědila, tak bolela. Tomu jsem nevěnovala pozornost. Ovšem včera už jsem na tom místě nesnesla mít ponožku. Šla jsem s malou ven a po 3 hodinách se vrátila kulhající! Dávala jsem studené obkaldy, že přes noc to jistě odezní… A ne. Od kotníku ke klenbě nohy mám nateklý rudý flek, v místě vpichu tmavě rudou skvrnu a boloí to fest, regulerně kulhám.

Tak nevím, komár mi tam něco blbě napíchl, nebo byl nějaký infikovaný…nebo co? Říkám si, jestli to zítra nebude dobré tak k doktorovi? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1277
30.8.10 09:16
Jeva píše:
Ahoj

Připadám si jako největší hypochondr. :roll: Kulhám kvůli píchnutí komára :lol:

V pátek dopol mě píchnul komár těsně vedle vnitřního kotníku. Večer už tam místo klasicky nalitého, svědícího pupínku byla malá rudá podlitina, která spíš než svědila, tak bolela. Tomu jsem nevěnovala pozornost. Ovšem včera už jsem na tom místě nesnesla mít ponožku. Šla jsem s malou ven a po 3 hodinách se vrátila kulhající! Dávala jsem studené obkaldy, že přes noc to jistě odezní… A ne. Od kotníku ke klenbě nohy mám nateklý rudý flek, v místě vpichu tmavě rudou skvrnu a boloí to fest, regulerně kulhám.

Tak nevím, komár mi tam něco blbě napíchl, nebo byl nějaký infikovaný…nebo co? Říkám si, jestli to zítra nebude dobré tak k doktorovi? :nevim:

tohle mi dela taky.
stipne me komar na lytku a ja ho do vecera mam cele nalite,rude,tvrde a spis bolí,než svedí,pomalu to odeznívá cca do týdne.cerveny flek tam chvili zusava nez zmizi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1853
30.8.10 09:41

u mě taky odeznívá do týdně ,ale mezitím to ještě mění barvy od fialové k zelenožluté .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
30.8.10 10:24

Ahoj, zkus černou nebo calciovou mast. Syn mívá takovou reakci na píchnutí komárem nejmíň 10× za prázdniny. Jednou to měl fakt hrozný, měl takových štípanců asi 8, tak jsme šli k doktorovi a několik týdnů potom (asi šest, ale nevím přesně) jsme šli na krev, jestli ho něčím neinfikoval. S tou černou mastí mám fakt dobrou zkušenost, namažu mu to přes noc, dám tam kousek vaty a obvážu. Tak ať ti to brzy přejde. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3379
30.8.10 14:09

Díky, za rady a poznatky. Mě se to právě ještě nestalo, vždy jen větší či menší červený pupínek. Takovou reakci nemám ani na píchnutí vosou. Nejvíc mi to vadí proto, že lítám okolo malé a to si prostě polevit nemůžu. Kalciovku doma mám, tak zkusím,díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama