Body pro miminko

1281
21.10.20 09:38

Body pro miminko

Ahoj holky, ráda bych se vás zeptala jestli nemáte doma nějaké to bodycko nebo polodupacky na darování. Co už prostě nevyužijete a šlo by to třeba do kontejneru. Já už malé věci po dětech darovala dál ale ještě jedna moje kamarádka o které jsem si myslela že se ji nikdy nepostesti mít dítě je po několika letech léčení těhotná. Rada bych ji něco do začátku sehnala. Díky za přečtení.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
19619
21.10.20 09:54

Ji kup nove jako darek. Proc bys mela kamaradce shanet obnosene oblecky? Ona je nesvepravna a neumi si projet bazarek? Ty ses ji ptala, jestli by vubec stala o pouzite body? Kdyz se nekdo roky snazi o dite, tak si ho pak chce rozmazlit a dat mu vse hezke, nove, pokud teda neni zrovna v existencni krizi :think:

Příspěvek upraven 21.10.20 v 10:01

• Nahlásit
9770
21.10.20 09:57

Ona je ve finanční tísni? Stojí o tuto tvojí pomoc?

• Nahlásit
1281
21.10.20 10:01

Holky díky za reakci ale na to jsem se neptala a pokud vám můj příspěvek vadí tak se mějte hezky a nashledanou.

• Nahlásit
5170
21.10.20 10:16
@Kriss Tina píše:
Ji kup nove jako darek. Proc bys mela kamaradce shanet obnosene oblecky? Ona je nesvepravna a neumi si projet bazarek? Ty ses ji ptala, jestli by vubec stala o pouzite body? Kdyz se nekdo roky snazi o dite, tak si ho pak chce rozmazlit a dat mu vse hezke, nove, pokud teda neni zrovna v existencni krizi :think:Příspěvek upraven 21.10.20 v 10:01

No vidím to stejně… X let léčení, vytoužené miminko, a dám mu hadry co by měly letět do popelnice? 8o Asi je někde chyba :nevim:

• Nahlásit
9770
21.10.20 10:17
@35ja píše:
Holky díky za reakci ale na to jsem se neptala a pokud vám můj příspěvek vadí tak se mějte hezky a nashledanou.

A proč si to bereš osobně? :nevim: Tvůj příspěvek nám nevadí. Pouze jsem Ti napsala názor.
Pokud by šlo o maminku v tíživé situaci, která o tuto pomoc stojí, ráda jí oblečky daruji a rozhodně ne věci „co by šli do kontejneru“

• Nahlásit
9307
21.10.20 10:18

@35ja tak mi řekni jeden jediný důvod, proč bych měla věci, které jsem koupila za mnou vydělané peníze posílat jen tak někomu pro kámošku, když nevím důvod. Pokud se tak strašně dlouho snažili o miminko, tak si snad můžou dovolit ho obléct, ne? Takhle to spíš vypadá, že jsi jedna z těch, co se to pak snaží dal prodávat a vydělat na tom

• Nahlásit
1281
21.10.20 10:37

Adus8 vždyť nic posílat nemusíš, nikdo tě nenutí já se jen slušně ptala na oblečení co už nikdo nevyužije a nechce se mu prodávat. Umělé oplodnění za ty roky stalo hodně peněz, vydělává jen manžel. Oblečení jsem ji nějaké nové nakoupila jako dárek ale i to onosene je přeci ještě dobré.

• Nahlásit
5170
21.10.20 10:41

@35ja Onosene a na hozeni do kontejneru je dost zásadní rozdíl..

• Nahlásit
9307
21.10.20 10:43

@35ja vůbec nechápeš, že se tě tu jen všichni snaží upozornit, že prostě tvůj příspěvek nepůsobí věrohodně a tvoje reakce jsou neadekvátní k tomu, že tu žádáš o určitý typ pomocí. Nejde o to, co musím já, ale když po někom chci něco zadarmo, je rozumné napsat důvod. Ty místo toho reaguješ vztahovačně a nepříjemně. Fakt nechápu

• Nahlásit
1281
21.10.20 10:55

Omlouvám se myslela jsem že jsem to napsala normálně, nechtěla jsem nikoho tady naštvat tím že chci něco co už někdo nevyužije zdarma. Zkusím to znova.
Ahoj holky, sháním pro kamarádku nějaké onosene oblečení pro miminko. Vydělává jen její manžel tak by se jim to hodilo. Ona se dlouho léčila, podstupovala umělá oplodnění ( stalo to neuvěřitelně penez)má za sebou několik potratů. Chtěla jsem ji udělat radost a něco do začátku darovat, samozřejmě jsem ji i něco koupila nové. Děkuji za přečtení

• Nahlásit
2477
21.10.20 11:00
@mackA159 píše:
@35ja Onosene a na hozeni do kontejneru je dost zásadní rozdíl..

Ja vcera hodila do kontejneru pletene svetry velikosti 0-3 mesice, protoze je nikdo ani zadarmo nechtel. A dite je melo na sobe jen parkrat, takze neznicene :nevim:

• Nahlásit
19870
21.10.20 11:24
@35ja píše:
Adus8 vždyť nic posílat nemusíš, nikdo tě nenutí já se jen slušně ptala na oblečení co už nikdo nevyužije a nechce se mu prodávat. Umělé oplodnění za ty roky stalo hodně peněz, vydělává jen manžel. Oblečení jsem ji nějaké nové nakoupila jako dárek ale i to onosene je přeci ještě dobré.

Tohle jsi měla napsat v úvodním příspěvku, aby se předešlo spekulacím. Jsme v diskusi, tak se lidí ptají, to je normální.

• Nahlásit
1498
21.10.20 11:41

@Kriss Tina Já mám vymodlené dítě po letech léčení a běžně chodí i v obnošených věcech po dětech sestry nebo kamarádek, přestože ve finanční tíži nejsme. :lol:
Ale je fakt, že bych asi docela koukala, kdyby mi nějaká kamarádka přinesla cizí věci v kvalitě „do kontejneru“ 8o
Edit: dočetla jsem upřesnění zadavatelky tak doplňuji - tady nebo třeba na marketplace se dají sehnat celé balíky oblečení za pár kaček a zejména v těch prvních velikostech to bývá téměř nenošené a ve výborném stavu. Spíš bych kamarádku nasměrovala a nechala výběr na ní nebo zajistila třeba převzetí toho, co si ona vybere.

• Nahlásit
19619
21.10.20 11:49

@jezz1e ale tak to beru, taky si s kamaradkou predavame vecicky, ale donest mi kamaradka pytel veci co nekde vyfasla, ze to chtel dotycny hodit do popelnice, tak ji s diky vypakuju. Mit veci po nekom a chodit jako trhan je trochu rozdil :lol:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama