Musím k soudu? Bojím se co bude dál

12.12.19 18:55

Bojím se co bude dál

Dobrý večer. Stala se mi situace, při které jsem se stala svědkem, vlastne ani ne svědkem, ale jen jsem něco obrdržela. Stala se věc, kterou vyšetřuje police a já jsem před dobou obdržela bez jakéhokoliv důvodu záznam, kde byla tato věc, ale bez jakéhokoliv důvod. Tudíž jsem měla v ruce důkaz, že to co se stalo, se stalo už opakovaně. Byla jsem na výslechu a uvedla, že nic jiného nevim pouze jsem obdržela ten záznam a nevim co k tomu vedlo. Záznam jdem obdržela 2 měsíce před incidentem, který se stal po té. Moje důležitá otázka, musím k soudu? Záznam jsem předala další osobě, která to předala policii. Myslíte, že i přesto, že nic nevím o tom incidentu, který se stal, pouze jsem měla záznam z minulosti, stejne budu muset? Zatím. mi domu nic nepřišlo. Někdo mi říkal, že nejsem přímí svědek události která se bude řešit, nebyla jsem u toho ani u toho záznamu a dostal se mi k rukoum omylem, že tam nemusím. Nemohu ani spát, chtěla jsem pomoci a teď trpím já, protože k soudu nechci ( dětské trauma ). Myslíte, že mi předvolání prijde? Nebo stačil ten výslech? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2852
12.12.19 19:04

Kdo tohle rozlusti, je BUH 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.12.19 19:09

@Bugaboo
Omlouvám se píší v rozrušení. Stal se incident, který vyšetřuje policie. U toho incidentu jsem nebyla a hlavního aktéra znám pouze od vidění. Ale tomu incidentu předcházel před 2 měsíci podobný u kterého jsem také nebyla, pouze jsem obdržela video kde byl ten incident natočeny, předala jsem ho dal. Byla jsem u výslechu, kde jsem řekla pravdu, že nevím o tom incidentu nic pouze jsem obdržela video. Nyní bude probíhat soud, myslíte, že budu předvolaná k soudu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6265
12.12.19 19:18

@Jujunka9 myslím, že ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.12.19 19:49

@Jujunka9 Bude zalezet na soudu a obhajicich, jestli jim bude stacit vypoved na policii. Pokud by ti chteli pokladat doplnujici otazky, tak te pozvou.
Neboj. Nema cenu delat si z toho hlavu predem, a ikdyby na svedectvi u soudu doslo, zvladnes to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama