Bojím se doma

Anonymní
24.8.21 22:18

Bojím se doma

Holky, dneska přišel mail od správy domu, že se náš dům (novostavba, velký komplex) stal zřejmě cílem organizované skupiny lidí a vykrádají sklepy a auta. Bydlím sama a jsem úplně po :( Sice o bytech nikdo nic nepsal, ale stejně.

U postele mám slzák, dveře zamčený a klíče v zámku, plus to jsou asi částečně bezpečnostní dveře, ale stejně. Už jen od auta do bytu jsem šla a pořád se ohlížela.

No, rady asi nechci, spíš uklidnit, že když někdo vykrádá auta a sklepy tak z toho vynechá byty :lol: :? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18487
24.8.21 22:25

Jestli mas bezpečnostní dveře tak klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.21 22:30

@lachtanice86 no nevím zda jsou bezpečnostní, ale stavba je 2 roky stará a vypadají „masivně“ :lol: Vykradli prý sklepy co nebyly zamčený, jen zabouchnutý.

• Citovat
  • Nahlásit
322
24.8.21 22:30

No já se ti nedivím ja bych byla taky posr… :,(
Ale máš bezpečnostní dveře, byla bych klidnější

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
24.8.21 22:34

Neplaš. Žádnému zloději se nechce ani do bezpečnostních dveří, ani do bytu, kde předpokládá, že někdo je. Když jsem studovala, bydlela jsem u strejdy, ve starém baráku, zabezpečení nula nic. K vykradení přímo lákal. Vykradli nas třikrát. Vždycky ale vyhmátli jednu výjimečnou noc, kdy strejda odjel ke svým rodičům a já jsem přespala také někde jinde. Dávali si pozor, aby nikdo nebyl doma. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.21 22:45

No snad :? jako tady nemají kromě pc co ukrást, ale nechtěla bych začít to že se sem někdo bude dobývat a já doma 8o Děsí mě „organizovaná skupina lidí“, to je jak nějaký zabijácký gang :lol: 8o

• Citovat
  • Nahlásit
3617
24.8.21 22:47

Jestli je to tam od developera, tak bych spíš tipovala, že dveře bezpečnostní (třetí třída a výš) nejsou. Pokud se bojíš, tak tyhle věci si zjisti jako první. Pepřák u postele až později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6214
24.8.21 22:53

Prosím tě to vykrádání je naprosto všude po Česku. Také jsme to měli v mailu od předsedy a vykradli i něco ve společných garážích. Rozhodně by mě tedy nenapadlo bát se v bytě. To si jako představuješ že budou vylamovat dvere nekde v komplexu, kde je plno lidi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.21 22:55

@jannina1 ano :lol: třeba u mě na patře jsou teda obsazeny 3 byty z 10ti, úplně plné to tu není, ale stojí to 2 toky…nějaký byty jsou prázdný protože byly na airbnb a zatím to neobsadili jinak.

No takhle, já zažila vloupání na vlastní kůži jako dítě za bílého dne, 3 chlapi…trauma na pár let a myslím, že to ve mně je dodnes. Jo, prostě se fakt bojím.

Mého kamaráda vykradli když spal. od postele mu ukradli MacBook. Ani se neprobudil. Ale u něj si nejsem jistá že byl zamčený.

• Citovat
  • Nahlásit
6214
24.8.21 22:58

Můžeš napsat alespoň lokalitu kde bydlíš? Ale jak pišu děje se to naprosto vsude, před nedavnem se vykrádaly domky v okoli Prahy.Byly i videa nejakych pobudů, jak obchazeji rodinne domky. V kterem patře bydliš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.21 23:01

@jannina1 Lokalita je praha centrum, spíše „bohatá“ čtvrť. Já bydlím ve 4. ale je to první patro s byty, pode mnou jsou dvě patra která nemají nic, ani byty. Prostě první patro je takto vysoko.

• Citovat
  • Nahlásit
6214
24.8.21 23:03

No tak to se nedivím, že máš z dětství trauma. To se vloupali ve dne k vám do bytu? To jsi bydlela v nějaké vykřičené lokalitě ne?
Máš alespoň řetízek na dveřích?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
24.8.21 23:04

Já se ti vůbec nedivím, Martina Pártlová sdílela záznamy z kamer ze svého domu, kde měla zloděje přestože byli doma, je to šílený pocit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.21 23:06

@jannina1 vykřičené lokalitě ani ne :D to bylo u rodičů v Liberci, ve velké vile :lol: a ano, v 10-11 dopoledne, mně bylo 6 let. A najednou v domě 3 chlapi, 2 z toho cikáni. Okamžitě utekli, ale trauma obrovské, do 10 let jsem nedokázala být sama v jedné místnosti (po tmě) apod. Takže nějaký strach je ve mně asi zakořeněn.

Řetízek tyhle dveře nemají. Jsou to docela silný dveře, působí že jsou bezpečností, ale moc se v tom nevyznám.

• Citovat
  • Nahlásit
14715
24.8.21 23:11

Pokud nejdou nekam najisto, pomuze pes.
Kdysi v panelaku vykradli byty na patre, ale nas ne, a to to byl jen kokr. Ale stekat umel.
Prijde mi, ze ted je toho hodne, krade se ze zahrad, z kulen kola atd

Příspěvek upraven 24.08.21 v 23:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat