Bojím se rozejít s přítelem

Anonymní
21.5.18 21:35

Bojím se rozejít s pritelem

Ahoj holky, už delší dobu přemýšlím nad rozchodem s přítelem jsme spolu sice rok ale už máme dítě 2 měsíční holčičku. Chci od něj odejít protože mám pocit že nás vztah nikam nevede.

Přítel přijde domů a hned je nabručený a naštvaný bojím se ho jen na něco zeptat aby hned nevybuchl a nevynadal mi. Už po něm ani raději nic nechci protože když chci jen aby podržel malou než nachystám jídlo tak se tváří jako by to byl ten nejtěžší úkol na světě. Nevím jestli mě ještě miluje sice když se ho zeptám jestli mě ještě miluje řekne at nemám také blbě otázky že jo že mě miluje.

Sex s ním už mi přijde rutinni, já si ho ani pořádně neuziju jelikož do mě vleze a za 3 minuty je už udělaný. Vím že tohle ho docela trápi, ale myslím že tohle není důvod proč je na mě tak hnusný a zlý.

Zpátky k otázce bojím se sním rozejít protože nevím jestli by to mělo šanci abych něco hezkého nepohrbila a taky se bojím sním rozejít protože vůbec netuším jak bych vše sama zvládla s malou.
Prosím o anonym přítel tady chodí a čte to:)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3686
21.5.18 21:39
@Anonymní píše:
Ahoj holky, už delší dobu přemýšlím nad rozchodem s přítelem jsme spolu sice rok ale už máme dítě 2 měsíční holčičku. Chci od něj odejít protože mám pocit že nás vztah nikam nevede.

Přítel přijde domů a hned je nabručený a naštvaný bojím se ho jen na něco zeptat aby hned nevybuchl a nevynadal mi. Už po něm ani raději nic nechci protože když chci jen aby podržel malou než nachystám jídlo tak se tváří jako by to byl ten nejtěžší úkol na světě. Nevím jestli mě ještě miluje sice když se ho zeptám jestli mě ještě miluje řekne at nemám také blbě otázky že jo že mě miluje.

Sex s ním už mi přijde rutinni, já si ho ani pořádně neuziju jelikož do mě vleze a za 3 minuty je už udělaný. Vím že tohle ho docela trápi, ale myslím že tohle není důvod proč je na mě tak hnusný a zlý.

Zpátky k otázce bojím se sním rozejít protože nevím jestli by to mělo šanci abych něco hezkého nepohrbila a taky se bojím sním rozejít protože vůbec netuším jak bych vše sama zvládla s malou.
Prosím o anonym přítel tady chodí a čte to:)

To je dobre, ze sem chodi. Jestli si to precte, tak se pozna a bude vse jednodussi :jazyk: jak muzes rict, ze bys pohrbila neco hezkeho? Vzdyt evidentně ten vztah hezký nemuze bejt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6591
21.5.18 21:40
@Dojcanis píše:
To je dobre, ze sem chodi. Jestli si to precte, tak se pozna a bude vse jednodussi :jazyk: jak muzes rict, ze bys pohrbila neco hezkeho? Vzdyt evidentně ten vztah hezký nemuze bejt.

Proč by nemohl být hezký? Obvykle stačí mluvit na rovinu a člověk se doví spoustu věcí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14648
21.5.18 21:41
@Anonymní píše:

Prosím o anonym přítel tady chodí a čte to:)

Strach nemá co dělat v kvalitním vztahu, kde je vzájemná láska a úcta. Sedla bych si s ním, a v klidu promluvila. Řekni mu to tak, jak jsi to sem napsala. Navrhuji partnerskou poradnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9080
21.5.18 21:44

Nebudu ti psát, že jste měli dítě brzy, nejsme tu, abychom soudili. Trochu si říkám, že jste díky tomu přeskočili to období zamilovanosti, kdy byste žili jen jeden pro druhého. Ten malinký človíček tu byl prostě brzy. Co se sexu týká, jsi také trochu aktivní a snažíš se něco změnit? Nebo to necháváš jen na něm. Nezměnila jsi se po porodu ( fyzicky či psychicky)…já třeba hodně nabrala a sebevědomí jsem měla na nule, tím pádem se to odráželo i na našem vztahu. Chlapi někdy potřebují čas, aby tu konkurenci vstřebali, nežárlí trochu na vaše dítě? Asi bych si s ním pořádně promluvila, že se ti ve vztahu nelíbí, ale bojovala bych. Je to přece táta tvého dítěte…a asi jo i miluješ.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
21.5.18 21:47
@Dojcanis píše:
To je dobre, ze sem chodi. Jestli si to precte, tak se pozna a bude vse jednodussi :jazyk: jak muzes rict, ze bys pohrbila neco hezkeho? Vzdyt evidentně ten vztah hezký nemuze bejt.

Ona taky může být chyba jen v komunikaci… Když mám s někým dítě, snažím se snad na vztahu pracovat… Zase nic tak strašného se neděje, aby musela hned brát nohy na ramena.
Holt si život ztížila tím, že otěhotněla asi po pěti minutách známosti. Jestli správně předpokládám, že to asi nebylo plánované, tak pán má aspoň dost charakteru na to, že se o rodinu postaral a nezdrhnul. V dnešní době úkaz :D

V klidu bych si s ním promluvila, možná to nikam nepovede, ale aspoň bych se snažila na vztahu zapracovat.

Jestli sama zvládneš dítě musíš vědět ty sama… My nevíme, jak na tom finančně jsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.18 22:01

@Aduš8 je pravda že ho pořád miluju ale i když mu řeknu co mě trápí nebo jestli by nešlo něco změnit tak se buď uráží a nemluví semnou nebo po mě něco zařve a když mu to chci vysvětlit tak pořád dokolecka opakuje to co řekl… No já jsem v sexu aktivní pořád zkouším něco změnit. Jen to moc nepomaha. Jinak miminko plánované nebylo, chtěla jsem jít na potrat ale přítel mi když zjistil že jsem těhotná říkal že pokud to dám pryč tak se semnou rozejde a já do něj byla tak zamilovaná že jsem si ani nevšimla že mi vlastně vyhrožuje.

• Citovat
  • Nahlásit
2768
21.5.18 22:03

Chyba v komunikaci? :P lol jsou spolu rok a maji dvoumesicni dite… :lol: tu je chyba spis v inteligenci. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56520
21.5.18 22:33
@jakanas píše:
Proč by nemohl být hezký? Obvykle stačí mluvit na rovinu a člověk se doví spoustu věcí.

myslis, ze to nezkousela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
729
21.5.18 22:57
@zzzjancena píše:
Chyba v komunikaci? :P lol jsou spolu rok a maji dvoumesicni dite… :lol: tu je chyba spis v inteligenci. ;)

Proč hned chyba v inteligenci? ;) já otěhotněla plánovaně po 5 měsících vztahu. Rok po narození syna jsme se vzali a jsme šťastní :srdce: synovi jsou tři roky a já - opět plánovaně - čekám naše druhé štěstí ;) a nemám pocit, že bychom byli dementi bez inteligence :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1101
22.5.18 00:40
@MyDestinka
@MyDestinka píše:
Proč hned chyba v inteligenci? ;) já otěhotněla plánovaně po 5 měsících vztahu. Rok po narození syna jsme se vzali a jsme šťastní :srdce: synovi jsou tři roky a já - opět plánovaně - čekám naše druhé štěstí ;) a nemám pocit, že bychom byli dementi bez inteligence :mrgreen: :lol:

Já se přidávám. Otěhotněla jsem po sedmi měsících vztahu.. Máme rok a půl starou starou dceru, na konci prázdnin to bude rok od svatby a dohromady tři roky spolu. Stihli jsme toho hodně během chvíle. Ale není nám dvacet takže každý už měl něco za sebou a věděli jsme hned, že to je to ONO :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1101
22.5.18 00:41

Kolik vám je let zakladatelko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu