Bojkot kojení i lahvičky

4
21.5.21 11:49

Bojkot kojení i lahvičky

Dobrý den, je tady někdo kdo zažil bojkot kojení a zároveň nechtělo dítko pít ani z lahvičky? Jak jste to nakonec vyřešili?
Děkuji za každou radu. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
193
21.5.21 12:07

Zkusila bych stříkačkou, nejlíp zajít za laktační poradkyní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12782
21.5.21 13:09

Neresila bych zadne nahradni metody, ale kojila. Hledej polohu a situaci, ve ktere se nakoji, napr. v polospanku atd. U nas to bylo vestoje s pohupovanim.
Jde o to to vydrzet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
21.5.21 13:38

Děkuji. To už zkouším přes 2 měsíce, řeším to s LP a stále se to zhoršuje. Proto se snažím najít řešení, abychom byli s mimcem spokojeni oba. Klidně ho budu krmit mým odsátým mlékem, ale další probrecene dny už asi nezvládnu. Place hlady a neprisava se. Trapime se oba dva. Nejsem ten typ co zachraňuje kojeni za každou cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8693
21.5.21 14:03

@Srnka124 Jo, zažila a trvalo to déle, než bych si myslela, že je možné. Zkoušela jsem více způsobu krmení, ale nic. Paradoxně zabralo nejvíc to, když jsem to přestala řešit, i když dítě přibíralo málo. Naštěstí jsem měla pediatra, který mě nestresoval a naopak podpořil. Trošku pomohly takové ty rady jako kojit v klidu, přítmí, na balónu. Na prso jsem ho naváděla dudlíkem, který jako jediný neodmítal. Hlady neumřel, žádnou újmu neutrpěl, malý váhový přírůstek později dohnal, kolem 8 měsíce přibral přes kilo měsíčně - víc než jako novorozenec. UM se nikdy ani nedotkl, kojila jsem do samoodstavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
21.5.21 14:19

@Hoa Mai
Jak dlouho u Vás nakonec bojkot trval? U nás zatím nezabírá nic. Ani pohyb, přítmí, ticho…prostě nic. Pláče a neprisava se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8693
21.5.21 14:22

@Srnka124 přes 3 měsíce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2085
21.5.21 14:26
@Srnka124 píše:
Děkuji. To už zkouším přes 2 měsíce, řeším to s LP a stále se to zhoršuje. Proto se snažím najít řešení, abychom byli s mimcem spokojeni oba. Klidně ho budu krmit mým odsátým mlékem, ale další probrecene dny už asi nezvládnu. Place hlady a neprisava se. Trapime se oba dva. Nejsem ten typ co zachraňuje kojeni za každou cenu.

Mne prave pomohla laktacni tim, kdyz mi rekla, ze jsou deti, ktere se proste neprisaji, at se deje, co se deje. Mlika bylo hodne, teklo samo a stejne mrnavka nechtela. Ale teda vzala na milost lahev s MM. Zkusila bych strikacku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
21.5.21 15:37

@Hoa Mai
Tak budu doufat, že ho to brzy přejde a budeme zase normálně kojit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...