Odběr choriových klků a kojení

Anonymní
19.5.21 20:53

Odběr choriových klků a kojení

Zdravím maminky,

možná bude znít můj dotaz hloupě, ale nikdo mi zatím ohledně tohoto nic neřekl. Příští týden musím jít na odběr choriových klků. Nevím přesně co od toho čekat. Vyšel mi špatně 1. screening a máme podezření, že miminko bude mít downův syndrom 1:96

Mám ale doma 18 mesíčního synka a stále kojím. Budu moct i po zákroku nebo budeme muset kojení třeba na 24hodin přerušit? Nemá s tím někdo zkušenost? Ani nevím proč mě to napadlo, ale chci se trošku uklidnit tím, že se nemusím bát a budu si moct dopřát ten klidový režim co se po zákroku doporučuje. Syn bez prsa neusne a byla by to tedy šíleně náročná noc.

Jestli je to pitomost, tak se omlouvám, ale ta představa, že bychom museli na noc odstavovat mě děsí.

Celkově je to strašne stresující, mám o miminko hrozný strach a k tomu ješte toto.

Děkuji za případné odpovědi :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
606
19.5.21 22:16

Ahoj, pokud vím, tak je to bez narkozy a za chvíli jdeš domů, takže na kojení to vliv nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2511
19.5.21 22:29

Ahoj, na odběru jsem byla v březnu a kojila jsem pak normálně, syn měl v tel době 8 měsíců, takže byl kojený ještě dost. Provádí se jen místní znecitlivění okolo vpichu, z tohohle hlediska není problém. Já se trochu tenkrát bála, aby kojení nezpůsobilo stahy dělohy a potrat, ale gynekolog mě uklidnil, že kojení riziko nijak nezvyšuje, tak ať kojím jak potřebuju…
Moc držím palce, ať to jde dobře a hlavně výsledky ať jsou v pořádku :kytka: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat