Nechce se nechat nakojit

646
4.2.21 22:35

Bojkotuje kojeni

Ahoj.Moje 4.5 měsíční dcera začala úplně bojkotovat poslední kojeni, které máme přibližně v 20-21 hodin. proste nechce.Uz jsem byla bezradná skusila ji dát odsáte lahvičkou, nechtěla plive ho.Tak jsem hledala chybu u mě že ji nechutná, skusila jsem dat um z láhve taky nechce prostě to plive.Ja tím pádem odsavam po večerech jak dívá. Na její dávku + 50 ml odsaju tak já nevím proc se nám tohle děje. Obcas se odtahuje i přez den. mě to úplně ubíjí a věřím, že ona je taky nešťastná. Nesetkala jste se s tím nektera holky? Myslíte, že se mi odstavuje? :nevim: :,( :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3152
4.2.21 23:21

Najdi si, co to je bojkot kojení. Je přesně ve věku, kdy se to stává. Musíš zvýšit laktaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11478
4.2.21 23:22

Bojkot? V noci v polospanku se koji normalne? V naruci s pohupovanim taky? Zkus ji nejak ošulit a hlavne se nenervuj, o to je to pak horsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
646
4.2.21 23:25
@Martina84 píše:
Najdi si, co to je bojkot kojení. Je přesně ve věku, kdy se to stává. Musíš zvýšit laktaci.

To se snažím už tak týden. kojim 7 krát denně a 6 krát po koju odsavam., odsaju denně 300ml, které vylivam protože už mám narvany mrazák myslím že nedostatkem mléka to není…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
646
4.2.21 23:27
@Lucie_Sx píše:
Bojkot? V noci v polospanku se koji normalne? V naruci s pohupovanim taky? Zkus ji nejak ošulit a hlavne se nenervuj, o to je to pak horsi.

Já se snažím se nenervovat… Zkouším když zadudla dudlík, tak pomalu vytáhnu a soupnu kozu ze začátku to šlo ale teď už vůbec. jak kdybych měla to mléko prašivý nebo co.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3152
4.2.21 23:28

Takze kojis cely den a jen vecer nechce nebo proc odsavas 300ml? Nejak nechapu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
646
4.2.21 23:30

To byla moje první obava že jí to pomalu teče že mám málo mléka. proto to dosavani, abych ho měla dost. Ale vecer prostě nechce. Já nevím asi není mléčný tip

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3152
4.2.21 23:39
@KKikina píše:
To byla moje první obava že jí to pomalu teče že mám málo mléka. proto to dosavani, abych ho měla dost. Ale vecer prostě nechce. Já nevím asi není mléčný tip

Tak jestli jinak normalne pije a jen vecer nechce, tak to neřeš a koj na požádání. Proč ji hned davat flašku s UM, hlady přece neumře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
646
4.2.21 23:43
@Martina84 píše:
Tak jestli jinak normalne pije a jen vecer nechce, tak to neřeš a koj na požádání. Proč ji hned davat flašku s UM, hlady přece neumře.

Asi máš pravdu je to moje první jsem z toho prostě vypleskla.jen je mi divné že přez den kojime po dvou až třech hodinách a večer to poslední nechce ani po třech hodinách. Říkam si že musí mit hlad :nevim: přitom mléko mám nechápu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11478
5.2.21 00:35
@KKikina píše:
Asi máš pravdu je to moje první jsem z toho prostě vypleskla.jen je mi divné že přez den kojime po dvou až třech hodinách a večer to poslední nechce ani po třech hodinách. Říkam si že musí mit hlad :nevim: přitom mléko mám nechápu

To neni tim, ze bys nemela mleko, ale jinym zpusobem tece, dcera je vetsi, rychleji saje, proste vsechno se meni a musi si to zase sednout. Neboj, hladova nebude. Je to normalni obdobi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19773
5.2.21 17:00

Krize, v tomto věku asi ta nejhorší, vydrž, hlavně hodně odpočívej, spi s ní a koj, doporučím caro a nebo bylinky:
http://m.poradkyneprikojeni.cz/…vorby-mleka/

mně pomáhalo kojit za chůze, než se přisál a pak po chvilce si sednout :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
646
5.2.21 19:04
@Káťa19 píše:
Krize, v tomto věku asi ta nejhorší, vydrž, hlavně hodně odpočívej, spi s ní a koj, doporučím caro a nebo bylinky:
http://m.poradkyneprikojeni.cz/…vorby-mleka/mně pomáhalo kojit za chůze, než se přisál a pak po chvilce si sednout :hug: :hug:

Dekuji za povzbuzení. Dneska zase boj. Naposledy se nakojila normálně ve 13 hodin.Od te doby dvakrát „pokus o kojení“ Jestli byla přisátá tři minuty. A na druhý prso už vůbec nechtěla vriskala jak kdybych ji udělala něco špatného. Já dostala takovej záchvat pláče. Ona mě prostě odmítá. To je hrozně na psychiku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11478
5.2.21 19:21
@KKikina píše:
Dekuji za povzbuzení. Dneska zase boj. Naposledy se nakojila normálně ve 13 hodin.Od te doby dvakrát „pokus o kojení“ Jestli byla přisátá tři minuty. A na druhý prso už vůbec nechtěla vriskala jak kdybych ji udělala něco špatného. Já dostala takovej záchvat pláče. Ona mě prostě odmítá. To je hrozně na psychiku

No ale tri minuty staci!
Vem si flasku mlika, stopni si tri minuty a pij v kuse hlubokymi loky. Budes total plna. A to jsi velka.
Ono jim to fakt staci, klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
646
5.2.21 23:43
@Lucie_Sx píše:
No ale tri minuty staci!
Vem si flasku mlika, stopni si tri minuty a pij v kuse hlubokymi loky. Budes total plna. A to jsi velka.
Ono jim to fakt staci, klid.

To už bylo v takové fazy že zakročil manžel udělal větší díru do savicky od láhve a vycucla na ex 100ml. Prostě se jí nechce makat :pocitac: budu hold odsávat. jen doufám že se mi neodstavuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11478
6.2.21 00:56
@KKikina píše:
To už bylo v takové fazy že zakročil manžel udělal větší díru do savicky od láhve a vycucla na ex 100ml. Prostě se jí nechce makat :pocitac: budu hold odsávat. jen doufám že se mi neodstavuje

Dobre, a co se stane, kdyz bude treba tyden jist malo? Nic.
Rozhodne bych se necrcala s flaskou. Tim si to kojeni navic zrusis uplne.
Ono se to zase srovna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat