Umělé mléko - bolesti bříška

72
2.2.21 10:47

Umělé mléko - bolesti bříška

Ahoj maminky,

vím že je na toto téma asi spousta diskuzí, ale nenašla jsem konkrétní případ.
Malý je od 4 měsíce na UM, začali jsme Nutrilonem, ale po něm večer šíleně plakal a měl zácpu. Přešli jsme tedy na Kendamil a 3 týdny všechno úplně bez problému, ale teď posledních pár dní se přes den kroutí a hlavně v noci se budí snad co 20 minut a kňourá. Předtím spinkal krásně celou noc. :( hovínka má dost tuhé :roll: ale kaká většinou každý den.
Za chvíli bude mít 5 měsíců a prdíky ještě trochu zlobí, tak snad už to brzy odezní. :(
No ale otázka zní :lol: myslíte, že bych měla zkusit jiné mlíčko? Nebo je blbost, aby to bylo z Kendamilu, když byl takovou dobu v pohodě? Probiotika dáváme BioGaiu.
Moc děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
347
2.2.21 11:28

Malý byl na Kendamilu od začátku. Měl kašovitou stolici, obcas zácpu. Postupem času se stávalo, že někdy měl tuhou stolici, ale za chvilku se to zase srovnalo. Pripisovala jsem to nejakemu vývoji zažívání (ale nemám to někde potvrzené). Za mě to spíš nechejte. A proměny spánku jsou u nás v pravidelných intervalech, ale spíš po nových dovednostech než z mlíčka. At je lépe :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
489
2.2.21 11:49
@VeeVeee píše:
Ahoj maminky,vím že je na toto téma asi spousta diskuzí, ale nenašla jsem konkrétní případ.
Malý je od 4 měsíce na UM, začali jsme Nutrilonem, ale po něm večer šíleně plakal a měl zácpu. Přešli jsme tedy na Kendamil a 3 týdny všechno úplně bez problému, ale teď posledních pár dní se přes den kroutí a hlavně v noci se budí snad co 20 minut a kňourá. Předtím spinkal krásně celou noc. :( hovínka má dost tuhé :roll: ale kaká většinou každý den.
Za chvíli bude mít 5 měsíců a prdíky ještě trochu zlobí, tak snad už to brzy odezní. :(
No ale otázka zní :lol: myslíte, že bych měla zkusit jiné mlíčko? Nebo je blbost, aby to bylo z Kendamilu, když byl takovou dobu v pohodě? Probiotika dáváme BioGaiu.
Moc děkuji :srdce:

Zdravim u Kendamilu je problem v tom ze ted zmenili obsah baleni. Oni tvrdi tedy ze ne ale je to tak. Take sme meli potize, ale stihli sme nastesti objet lekarny a skoupit stare sarze nez vsude dostali nove baleni. Uz to resim i se statni zemedelskou a potravinarskou inspekci. Nase mala po tom novem mela uplne to same, jinak celou dobu byla ok…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
489
2.2.21 12:13

@VeeVeee A stare baleni poznate hned. Ma tmavou vlajku a nema vlevo vypsane vsechny ty informace. Doporucuji obehnout DM a nebo Dr.Max, tam jeste maji. Pokud nechcete menit nachvilku jako my nez prejdete na pokracovaci 2.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
2.2.21 12:37

@Dragonsqueen no vidíte, já si všimla, že předtím vlevo dole byly vypsány asi 3 věci a teď jich tam je 7, problém je že jsem si koupila 4 balení do zásoby :zed:
Každopádně moc děkuji za odpovědi, ještě to teda zvážím, kdyztak bych to zkusila vrátit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
489
2.2.21 13:04
@VeeVeee píše:
@Dragonsqueen no vidíte, já si všimla, že předtím vlevo dole byly vypsány asi 3 věci a teď jich tam je 7, problém je že jsem si koupila 4 balení do zásoby :zed:
Každopádně moc děkuji za odpovědi, ještě to teda zvážím, kdyztak bych to zkusila vrátit :think:

Pokud ste koupila na eshopu tak se vratit da. V lekarnach vetsinou vyjdou vstric ze vymenite za neco jine a v DM jak kde…ale za me urco zkusit vratit a nedavat. Nam to s manzelem smrdi uplne jinak…chteli sme si to dat aspon do kavy namisto suseneho mleka ale ani my to nedokazem vypit jak je to hnusne oproti puvodnimu… :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
2.2.21 13:17

@Dragonsqueen to je teda mazec :zed: já to podle chuti nějak nepoznala, protože si to vždycky jen stříknu do pusy kvůli teplotě :cert: ale cítit to jinak je :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
489
2.2.21 13:27
@VeeVeee píše:
@Dragonsqueen to je teda mazec :zed: já to podle chuti nějak nepoznala, protože si to vždycky jen stříknu do pusy kvůli teplotě :cert: ale cítit to jinak je :think:

Tak ja to poznala podle chuti tedy hned. Taky ochutnavam pred jestli neni moc teple :lol: neni to tak smetanove. Chutna to chemicky a horce… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
489
2.2.21 13:31

https://www.emimino.cz/…tura-416034/#…

Jinak tady davam odkaz, kdyby ste se chtela pripojit a zjistit co mi na to statni zemedelska a potravinarska inspekce rekne. A nebo dokonce tez pani zavolat a nahlasit ji Vasi sarzi vyrobku cim vic tim lepe. Ja to pro zajimavost nahlasila. Protoze je divne, kolik lidi se uz prihlasilo, ze si vsimlo zmeny, deti maji bolesti briska i zvraci a oni tvrdi ze je vse stejne a ze se zmenil pouze obal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
8.2.21 15:37

Velké přibývání na váze po Kendamilu

Ahoj maminky stalo se některé z vás ze vám miminka po Kendamilu extreme přibývaly na váze? Moje holčička má 3 měsíce a 6 kilo 🙈
Jinak co se tyče nového Kendamilu také nám děla neplechu. Malou bolí bříško, více se kroutí a je nespokojena. Asi budeme muset přejít na jiné UM🤷🏽‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
8.2.21 16:30

@Francis23 Ahoj :) no ohledně toho přibývání na váze mě to ani nenapadlo, kojila jsem do 4 měsíce a do té doby malý přibíral kilo za měsíc, pak jsme začali dávat Kendamil a za měsíc měl nahoře 2 kila :lol: zítra zo bude týden, co jsme přešli na Nutrilon, tak zvážím a uvidím :lol: jinak nám po něm bolesti bříška nezmizely úplně, ale je to lepší o 70%, ke Kendamilu už se raději nevrátíme :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
489
9.2.21 06:34
@Francis23 píše:
Ahoj maminky stalo se některé z vás ze vám miminka po Kendamilu extreme přibývaly na váze? Moje holčička má 3 měsíce a 6 kilo 🙈
Jinak co se tyče nového Kendamilu také nám děla neplechu. Malou bolí bříško, více se kroutí a je nespokojena. Asi budeme muset přejít na jiné UM🤷🏽‍♀️

Me to tedy neprijde extremni vaha. V nasem okoli mame 7 stejne starych deti +/- 3 tydny a vsechny jsou o 3-5 kg tezsi nez my (male je 5,5 mesice a vazi neco pres 6 kg. Ve 3 mesicich vsichni meli uz 6 kg…a krmili Bebou nebo Sunarem a nebo koji… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
489
9.2.21 06:37

@Francis23 a k novemu Kendamilu tu mam vlakno. Budu rada, kdyz se tam vsichni kdo maji problemy pripoji a pokud mozno nahlasi sve sarze pani na SZPI. Davala jsem tam tel. :oops: protoze tvrdit nam ze obsah je stejny je od nich podle meho pekna prasarna. Kdyz nase deti maji potize… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
9.2.21 10:47

@Dragonsqueen malá je prave od porodnice na UM a měla Hipp Combiotik a po něm byla akorát. Od té doby co ji dávám Kendamil tak fakt přibírá a má hlavu jako melounek a tváře jako slabikare :lol: ale jestli říkáte ze je to OK nebudu to řešit. Jdeme k doktorce v pátek tak uvidime. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
9.2.21 10:50

@VeeVeee a kolik dáváte ml a jak často? Mě malá sní 6 dávek denně místo 5 ale zase ji dávám méně ml aby to vyšlo na stejno. Tak pak dejte vědět co nutrilon. Dnes v noci se malá kroutila po Kendamilu 3 hodiny v kuse a nepomohla žádná masaz ani cvičení s nozickami. Dáváte před UM baby calm nebo balonix med?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat