U každého UM jiné dávkování?

Anonymní
3.2.21 13:48

U každého UM jiné dávkování??

Prosím vás poraďte. Mám dvouměsíční mimi porodní váha 2990
Dávám Babylove 1 7× denně 90ml vody a 3 odměrky takže 100ml mlíčka
Ale máme problémy tak mi doktorka napsala recept na Nutrilon Allergy care syneo a řekla že je stejné dávkování ale na krabičce je něco jiného…
Píšou tam 0-1. uk. Měsíc 6× 100ml hotového mlíčka až 133ml hotového mlíčka.
A od 2-3 uk. Měsíce 5× 166 ml hotového mlíčka.
Tak já teď nevím jestli ji mám dávat 100ml 7× denně nebo těch 133ml hotového 6× denně..
Dostála jsem totiž vyhubovano že jsem ji na noc toho Babylove 1 dávala 120 aby vydržela… Tak se bojím. Kolik m tedy dávat když krmim 7×??

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1110
3.2.21 13:53

Ja teda nikdy neresila kolikrat za den jedla. Krmila jsem na pozadani, zadny buzeni a hlidani hodin. Kazde mliko asi jinak zasyti. Zkusila bych davat jak je na krabici, a uvidis za jak dlouho se ozve na jidlo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3328
3.2.21 13:57

Každé dítě jí jinak.. Třeba naše by ve dvou měsících tolik mléka na jednu dávku nevypila. Nevím, jaké máte problémy, ale asi bych dávala tolik, kolik jsem byla zvykla a kolik vypije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15466
3.2.21 14:02

Syn měl stejnou porodní váhu. Přestože jsem na čase nikdy nelpela, byl jak hodinky, každý tři hodiny se budil na jidlo. Chystala jsem um dle krabice, když nedojedl tk nedojedl nebo jsem trochu pridelala. Ale ze začátku byl na mm, na um prechazel postupně.

Dávkování na krabicích je tuším stejné, ake každé jinak zasytí.

Dávej tak, aby ji to vyhovovalo. Co na to chceš říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
3.2.21 14:09

Nám doktorka říkala že by měla jíst tak 120ml na kg váhy za den. Tak si vynásob váha x 120 / 7
Ale každé dítě pije jinak, je to +- hlady ji netrap

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1213
3.2.21 23:23

Dítě plně na UM by mělo vypít celkem za den 150-180 ml na kilogram své váhy. Řiď se ale individuální potřebou svého dítěte. Jinak určitě dodržovat 3 hodinové intervaly mezi krmeními (min. 2 hodiny, aby to v břiše nedělalo paseku). Jinak v noci nebuď… Za mě pokud tvé dceři vyhovovalo množství u původního mléka, tak bych jí zatím dávala stejně i Nutrilonu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat