Bolavá prsa a citlivé bradavky

7
23.4.20 09:55

Bolavá prsa a citlivé bradavky

Vážená děvčata, mám na Vás dotaz. Před dvěma měsíci jsem vysadila antikoncepci a pomalu se začínáme snažit o miminko. Mám už druhý týden dost bolestivá prsa, docela i citlivé bradavky a v podbřišku mi občas jen pichne (bolest minulý týden byla větší). MS přišla včera, přesně na den, ale je hodně slabá. Nikdy jsem před menstruací bolení prsou ani podbřišku neměla, možná jen slabá bolest prsou cca den či dva. Už mě i napadlo, že bych mohla být těhotná, ale to by byl asi zázrak, kdyby to šlo takhle rychle :lol: Spíš jestli to není z toho, že jsem po několika letech vysadila antikoncepci, nemáte někdo obdobnou zkušenost? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34594
23.4.20 10:15
@Katkouš píše:
Vážená děvčata, mám na Vás dotaz. Před dvěma měsíci jsem vysadila antikoncepci a pomalu se začínáme snažit o miminko. Mám už druhý týden dost bolestivá prsa, docela i citlivé bradavky a v podbřišku mi občas jen pichne (bolest minulý týden byla větší). MS přišla včera, přesně na den, ale je hodně slabá. Nikdy jsem před menstruací bolení prsou ani podbřišku neměla, možná jen slabá bolest prsou cca den či dva. Už mě i napadlo, že bych mohla být těhotná, ale to by byl asi zázrak, kdyby to šlo takhle rychle :lol: Spíš jestli to není z toho, že jsem po několika letech vysadila antikoncepci, nemáte někdo obdobnou zkušenost? :think:

Rozhozené hormony. Na těhotenství tak brzo bych nevěřila. Ale není úplně vyloučené při nechráněném sexu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3049
23.4.20 10:33

Já poznala těhotenství podle bolesti prsou a zad a také píchání na jedné straně podbřišku. Ale pak přišel začátek ms teda myslela jsem že je to ms velmi slabá. Po třech dnech ustalo a poté pozitivní test. Takto jsem to měla u obou holek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.20 11:07

Ja sem 27dc..ms mam nepravidelnou vesmes 28-33 dni a uz par dni me prsa boli, jsou natekla hlavne teda dvorce prsou, kde mam i viditelny zily a zacinaji se mi na prsou delat strie.. Pritom to sem nikdy pred ms nemela. Ale test dnes negativni tak ja nevim :think: boli me i podbrisek normalne jak pred ms

• Citovat
  • Nahlásit
7
23.4.20 11:10

Bylo by fajn, kdyby to bylo těhotenství ;) MS mám hodně slabou, spíš jen takové špinění, ale ono se to ještě může rozjet :mrgreen: Myslím si, že to budou rozbouřené hormony, na těhotenství je podle mě ještě moc brzy po vysazení antikoncepce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1513
23.4.20 11:29

@Russet nahodou po vysazeni HA hlavne po delsi dobe nastava takzvana super ovluace, kdy je prave nejvhodnejsi k otehotneni… takze zadny cisteni a podobny blbosti a snazit se uz od konce posledni pseudo menstruace co to jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34594
23.4.20 11:58
@Leenvecka píše:
@Russet nahodou po vysazeni HA hlavne po delsi dobe nastava takzvana super ovluace, kdy je prave nejvhodnejsi k otehotneni… takze zadny cisteni a podobny blbosti a snazit se uz od konce posledni pseudo menstruace co to jde.

Ale jsou ženy, co zobou HA pomalu od patnácti, kdy jim zakryla problémy s MS a pak, když chtějí těhotnět, to nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
24.4.20 13:36
@Chiquinquirá píše:
Já poznala těhotenství podle bolesti prsou a zad a také píchání na jedné straně podbřišku. Ale pak přišel začátek ms teda myslela jsem že je to ms velmi slabá. Po třech dnech ustalo a poté pozitivní test. Takto jsem to měla u obou holek.

Mě také bolí záda. Tak zvláštně v kříži. Ale MS už mám sice slabší, normální. Myslím, že to opravdu budou jen hormony. Ale je to divné. Prsa pořád bolí, jsou na nich viditelné žilky a zvetsili se mi dvorce. Nevíte někdo co by na to pomohlo? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
23.5.20 12:37

Děvčata, mohu vám už dnes s radostí oznámit, že tyto nepříjemné příznaky byly příznakem těhotenství :palec: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat