Bolavá, nateklá a citlivá prsa

Anonymní
26.11.20 22:40

Bolavé, nateklé a citlivé prsa

Zdravím.
Už druhý týden mě šíleně bolí prsa. Stačí jen se otřít o tričko, už mě bolí bradavky.. prsa mám nateklé, po celých prsou mi jdou vidět fialové žíly a nesnesu ani podprsenku :( Ani pohlavní styk nechci, najednou se mi každý dotek hnusí, dokonce i od přítele a sem tam mi to vadí i od syna, když se náhodou ke mě hodně přitiskne a prsa bolí jako čert..
Těhotná nejsem, menstruaci mám nepravidelnou.. měla jsem to mít už včera ale nic. Minulý měsíc jsem brala HA ale po pár dnech jsem přestala, jelikož jsem z ní zvracela. :( Prosím, existuje něco, čím si můžu aspoň trochu ulevit.. Zkoušela jsem horkou vanu ale nepomohla.. Myslím si, že je to hormonama jak jsem brala 8 dní antikoncepci

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1575
26.11.20 23:47

Mě pomohly až antibiotika. Do té doby jsem myslela, že se zblázním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1575
26.11.20 23:48
@Anonymní píše:
Zdravím.
Už druhý týden mě šíleně bolí prsa. Stačí jen se otřít o tričko, už mě bolí bradavky.. prsa mám nateklé, po celých prsou mi jdou vidět fialové žíly a nesnesu ani podprsenku :( Ani pohlavní styk nechci, najednou se mi každý dotek hnusí, dokonce i od přítele a sem tam mi to vadí i od syna, když se náhodou ke mě hodně přitiskne a prsa bolí jako čert..
Těhotná nejsem, menstruaci mám nepravidelnou.. měla jsem to mít už včera ale nic. Minulý měsíc jsem brala HA ale po pár dnech jsem přestala, jelikož jsem z ní zvracela. :( Prosím, existuje něco, čím si můžu aspoň trochu ulevit.. Zkoušela jsem horkou vanu ale nepomohla.. Myslím si, že je to hormonama jak jsem brala 8 dní antikoncepci

Jinak brala si HA minulý měsíc, takže možnost těhotenství tam je, ale to snad víš, když nebereš antikoncepci přes měsíc, že ano..?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 08:05

@EvieK s partnerem jsme v té době neměli pohlavní styk… když jsem přestala HA brát, používali jsme a používáme kondom. Takže nemyslím, že bych byla těhotná

• Citovat
  • Nahlásit
1575
27.11.20 10:55
@Anonymní píše:
@EvieK s partnerem jsme v té době neměli pohlavní styk… když jsem přestala HA brát, používali jsme a používáme kondom. Takže nemyslím, že bych byla těhotná

Ok, nevěděla jsem.. jinak zajdi za dr :). Já měla zánět a fakt masakr. Trošku mi pomáhal tvaroh

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2711
27.11.20 14:30
@EvieK píše:
Ok, nevěděla jsem.. jinak zajdi za dr :). Já měla zánět a fakt masakr. Trošku mi pomáhal tvaroh

Ten tvaroh si jedla nebo patlala na prsa?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1575
27.11.20 18:55
@Pavlik Morozov píše:
Ten tvaroh si jedla nebo patlala na prsa?

Kdybych ho jedla je mi to k ničemu, patlala jsem si ho na prsa a na to jsem dala šátek nebo tak aby to bylo v teple.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2711
28.11.20 03:37
@EvieK píše:
Kdybych ho jedla je mi to k ničemu, patlala jsem si ho na prsa a na to jsem dala šátek nebo tak aby to bylo v teple.

Tvaroh v teple?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1575
28.11.20 15:05
@Pavlik Morozov píše:
Tvaroh v teple?

Ano, me to pomáhalo takhle, samozřejmě vím, že se to dělá podle rad na internetu jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat