Bolavý pupínek

Anonymní
6.1.19 09:01

Bolavy pupinek

Ahoj všem, před 3 dny mě z ničeho nic začala bolet oblast mezi zadkem a zády, jenže se mi tam přímo nevím jak to říct nad koncem zadku udělaly 2 pupeny co silene bolí. Když si sedam nebo vstávám tak brecim bolesti, v noci jsem ledovala abych se aspoň trochu vyspala ale vzhledem k tomu ze jsem ve 32tt tak poradně nevím co na to mužu a nemůžu dat, a vstavat třeba z postele musím na záchod furt a to opravdu až brecim, místo je rude a i pěkne hreje, zarostly chlup to nebude, tuto oblast neholim. Mate někdo nějakou radu prosím? :nevim: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13346
6.1.19 09:03

asi to bude nežit. zajdi si s tím na kožní. a nebo pokud to tak strašně bolí, tak ještě dnes na pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1981
6.1.19 09:06

No, napadá mě sinus polinidalis..je to taková „cysta“, ve které je hnis..čas od času se to objeví, je to hodně bolestivé, pak to praskne, odtece..při hodně špatném průběhu s tím muž chodil na chirurgii, tam mu to cistili, když se to často vrací, dělá se operace.. ale jestli je to tohle, nevím, šla bych k lékaři… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7574
6.1.19 09:08

Zajdi s tím na chirurgii, oni to otevřou a vyčistí. Může se stát, že budeš muset chodit na převazy a čištění pár dní. Je to choulostivé místo, kde se člověk hodně potí, občas se to stane. Ale pořád je to infekce, tak to nepodceňuj kvůli miminku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.19 09:09

Dekuju za rady, vzhledem k tomu ze jdu zítra na poslední UTZ tak jsem zvědavá jak tam budu ležet, na pohotovosti mi přijde ze bych je zbytečne otravovala kvůli pupenu, asi po UTZ zajdu rovnou i na kožní, myslela jsem spis jestli nemáte typ na nějakou dostupnou masticku třeba co by to aspoň trochu zmírnila 8o

• Nahlásit
  • Citovat
15535
6.1.19 09:18

Bude to absces. Skakni pro visnak do lékárny a priloz to na to s obvazem. Je slušná šance, ze to praskne a hnis vytece sám. Jestli ne, tak sup na chíru, je to jen rychle smiknuti a vyčištění :) uleví se ti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1981
6.1.19 09:42
@Anonymní píše:
Dekuju za rady, vzhledem k tomu ze jdu zítra na poslední UTZ tak jsem zvědavá jak tam budu ležet, na pohotovosti mi přijde ze bych je zbytečne otravovala kvůli pupenu, asi po UTZ zajdu rovnou i na kožní, myslela jsem spis jestli nemáte typ na nějakou dostupnou masticku třeba co by to aspoň trochu zmírnila 8o

Višňák jsme na to používali, ale nevím, jestli je vhodný v tehu..má urychlit „zrani“ té infekce..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.19 10:24

Zkusím se na ten vyšňák poptat v lékárně, na internetu jsem nenašla žádnou odpověď zda ano či ne, každopádně moc dekuju za radu! :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.1.19 10:24

Měkké I já vím, omlouvám se za hrubku :oops:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama