Bolení bříška před spaním, špatný spánek

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
116
1.11.21 20:11

Boleni briska pred spanim, špatný spanek

Holky, potrebuju radu.. uz nevim.. mam holčičku, 6,5 mesice.. od mala vetry, bolení briska, milion kapek, masáže, nic jsem nejedla, ABKM.. celou dobu se těším až bude starší, hýbat se.. pak to přišlo, v asi 4,5 měsících se začala točit na brisko, na zada, hrát si, brisko lepší.. v 5,5 mes. se zacala plazit, prd*ela pri plazeni, usínání do toho cca 5.5 mesice bylo dobre, sice na ruce/ vaku/ někdy v posteli, jak chtěla.. pak dostala střevní virozu, pak kašel a rymu a od té doby ji asi boli břicho.. pres den nic je to zive vesele dite, ale přijde vecer, lehneme do postele a hodinu, dve se po mne plazi, prelejza mne, kutali se, zveda, je unavena, knuci, ale neusne.. porad se protahuje pritahuje nohy, zkouším krknout, masaz, rourku, nosit, v klidu lezet, u všeho se ale vzteka.. když už usne, vstava místo 2× v noci jako dřív i 6×, už tři týdny pořádně nespím, po hodině se budi.. rano je veselá, nic ji neboli, nebreci, ani na spaní přes den.. prijde vecer a zase.. zkoušela jsem na vecer prikrm, zeleninu, kase, beze všeho, všechno, koupel, bez koupele, už nevím.. :nevim: prosim mate tipy, nápady? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
116
1.11.21 20:13

No já mám dost, mimo tema tedy, hodinu se snažím poslat diskuzi která nejde, protože obsahuje vulgarismy, které nemohu najít.. a ono je to slovo prdi v minulém čase.. :mrgreen: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
648
1.11.21 20:29

Hahahaha. Prave jsem zalozila skoro stejnou diskuzi, akorat mam o 3m starsi vykvet :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Posilam hodne sil, taky jsem prave ve fazi nespaci zoufalosti ;) :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
1.11.21 20:35

@JednaPrazacka no dobry.. a co s tím budeme dělat? :lol: ja uz jsem na pokraji nervových sil tedy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
1.11.21 20:36
@JednaPrazacka píše:
Hahahaha. Prave jsem zalozila skoro stejnou diskuzi, akorat mam o 3m starsi vykvet :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:Posilam hodne sil, taky jsem prave ve fazi nespaci zoufalosti ;) :hug:

Jezis, neceka mne to za 3 mesice znovu? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
648
1.11.21 20:39
@Eoma píše:
Jezis, neceka mne to za 3 mesice znovu? 8o

No…chces slyset tu blbou zpravu? :mrgreen: U nas se od zhorseni mezi 4.-5.mesicem uz zadny zlepseni nekonalo, asi dve noci z tech nekolika mesicu bych mohla povazovat za dobry :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
648
1.11.21 20:40
@Eoma píše:
@JednaPrazacka no dobry.. a co s tím budeme dělat? :lol: ja uz jsem na pokraji nervových sil tedy..

Muj muz dneska navrhoval babybox :mrgreen: kazdopadne ja aktualne premyslim, jak se dostat do zenu, protoze jinak je to teda na masli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
1.11.21 20:43
@JednaPrazacka píše:
No…chces slyset tu blbou zpravu? :mrgreen: U nas se od zhorseni mezi 4.-5.mesicem uz zadny zlepseni nekonalo, asi dve noci z tech nekolika mesicu bych mohla povazovat za dobry :lol: :lol: :lol:

Můj bože.. :? Neee… ja čekala ze cim bude starší, tím to bude lepší a ne horsi.. :roll: jako malinká spala krasne po 3 hodinách, někdy i 4 nebo i 5.. tak jsem si porad doufala ze se to k těm 4-5 bude protahovat a brisko přestane bolet s hybanim a ono nic.. první dcera mela koliky a ve 4 měsíci jako když utne a začala usínat a spinkat.. ach jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
648
1.11.21 20:47
@Eoma píše:
Můj bože.. :? Neee… ja čekala ze cim bude starší, tím to bude lepší a ne horsi.. :roll: jako malinká spala krasne po 3 hodinách, někdy i 4 nebo i 5.. tak jsem si porad doufala ze se to k těm 4-5 bude protahovat a brisko přestane bolet s hybanim a ono nic.. první dcera mela koliky a ve 4 měsíci jako když utne a začala usínat a spinkat.. ach jo.

Je to kus od kusu :lol: ale tak treba to budete mit jinak ;) :hug: moje prvni to mela taky hrozny, prvniho pul roku. Ale pak uz se to trochu zlepsovalo. A od 11m spala krasne. Tak to mi u te druhe nehrozi :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
1.11.21 20:51
@JednaPrazacka píše:
Muj muz dneska navrhoval babybox :mrgreen: kazdopadne ja aktualne premyslim, jak se dostat do zenu, protoze jinak je to teda na masli.

Tak až vymyslís jak, dej mi vědět jak :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
1.11.21 23:38

Moje dceka to delala z přetaženi… Mela presne dobu kdy musela jit spinkat, a jak se to prekulilo tak konecna… Usinala i 3 hodiny stejny stylem jak popisuje zakladatelka… Navic vecer deti zpracovavaji vjemy z celeho dne… My zaradili na vecer klidnejsi aktivitu a jist dele pred spanim… Minimalne hodinu - hodina a pul.. a zlepsilo se to… Jinak podotykam, ze taky mela potize s briskem- rourkovala jsem do 6. Mesice… Tenhle vecerni oser ale nemel s briskem co delat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
2.11.21 21:44
@Speku píše:
Moje dceka to delala z přetaženi… Mela presne dobu kdy musela jit spinkat, a jak se to prekulilo tak konecna… Usinala i 3 hodiny stejny stylem jak popisuje zakladatelka… Navic vecer deti zpracovavaji vjemy z celeho dne… My zaradili na vecer klidnejsi aktivitu a jist dele pred spanim… Minimalne hodinu - hodina a pul.. a zlepsilo se to… Jinak podotykam, ze taky mela potize s briskem- rourkovala jsem do 6. Mesice… Tenhle vecerni oser ale nemel s briskem co delat…

Mam tak nějak predstavu jak dlouho vydrží vzhuru a jak je unavena, zivne, začnu uspavat.. resp. jdeme do ložnice, do klidu i před tím, když mám pocit ze už by měla být unavena.. :? Prijde mi ze ji to brisko k tomu boli a nedovolí usnout.. dnes se tak protahovala, sotva jsem rourkou dostala hovinko ven, bylo tuhy, nejak se mi zda ze nedava prikrmy :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat