Prdiky v 8 měsících

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.10.21 12:45

Prdiky v 8 měsících

Ahoj, syna trápí prdy už od narození, ale náš malý má už skoro 8 měsíců..leze! A prdy nás stále trápí, přes den je to v pohodě, ale v noci se budí i co pul hodiny…určitě jsou to prdy vždy pocvicim nozky, prdne si a pul hodiny/hodina je klid. Spíše mě zaráží, že každý píše, ze do 4 měsíce to přešlo a to mě nutí uvažovat nad tím, jestli to nemůže byt něco vážnějšího, vždyť to přece není normální..v pondeli se chystám k doktorce, ale je tady někdo kdo měl stejný problém u tak starého miminka jako je to naše? Začínám byt hotova z těch brobdelych noci.😩 A je mi ho strašně líto když vidím jak se mu chce spát a proste kvůli bolesti nemůže. Moje otázka asi ani není co by jste poradily, protože jsme zkoušeli (kmínovy čaj, fenikl, probiotika, biogaju, masáže, nahrivani, přesné rozestupy 3 hodiny, změnu um.) a stejne nic, spíše mě zajímá, jestli tady mám někoho kdo šel na nějaké obsáhlejší vysetreni a zjistil se nějaký problém ve střevech.. ja už fakt nevím.🤷🏼‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24.10.21 14:20

S dcerou jsem to tak také měla, byla z toho alergie na kravskou bílkovinu, intolerance laktózy a celiakie, v 15 měsících při dodržování diety problémy vymizeli ;) má i jiné potíže?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17190
24.10.21 14:38

Kamaradka to mela se synem podobně. Prvni mesice byly koliky uplne pekelné, a i kdyz se vic hybal, velke problemy s trávením, vylučováním, na rourku obcas doslo jeste v roce. Kapky, leky, homeopatika, cviceni, masaze, diety nezabraly nebo jen malo, vyšetření nic nenašla. Postupně se to zlepšuje, ale zažívání ma rozhodně krehci nez jiné deti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.21 17:08

Žádné jiné problémy jsem nevypozorovala, žádné pupinky, ani osypani po prikrmu nebo mléku nemá, po mateřském mléku to teda bylo horší, po odstavení ve 3 měsíci se to zlepšilo, ale noci jsou stejne peklo. Tak jsem zvědavá co mi dr. řekne v pondeli, jestli nás nekam pošle..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat