Stále na prsu v noci

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
22
25.10.21 09:11

stále na prsu v noci

Ahoj holky. Zdravím a potřebuju jen uklidnit. Měli jste některá taky tak? Máme rok a půl starou holčičku a nikdy nebyla dobrej spáč. Ještě jsme neměli prospanou celou noc. Ale už se budila třeba jen jednou nebo 2 krát. :P vždy se to dalo. Máme horší noci a lepší. Teď ale už týden je v noci téměř nonstop na prsu. Nedokážu spát u kojení. Zub ji právě vykoukl a v zápětí začala spát takto špatně. Nechápu. Další tam nevidím. Je primerene obléklá, prebalena… Může mít ditko v tomto věku noční desy? Nebo růstové bolesti? Budí se s placem. Jsem jak zombie každé ráno. :D díky za zkušenosti. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10392
25.10.21 09:33

Dítě může mít noční děsy v každém věku.
Tohle ale vypadá, že si prostě vypěstovala závislost na tomto způsobu uklidnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15960
25.10.21 09:43

Nenechala bych ji dudlat.
At se naji, uklidni a odpojit. I za cenu nejakeho toho revu, kdyz bude u tebe v posteli, tak to myslim tolik nevadi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
25.10.21 10:00

@Lucie_Sx ahoj. Jo, to dělám. No. Odpojím se. Otočím a za chvíli znova řev. 😑Spíme spolu. Asi jen zase období. Jo je na prso naučená. Ale nikdy to nebyl vyloženě kozomil. Kojím už jen večer na usnuti a v noci když se vzbudí. Jen nevím, co Ji může tak často v noci budit. To je pro mě cervik v hlavě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10392
25.10.21 10:12

Tak může to souviset s tím zubem, prostě měla nějaké nepohodlí, taks enaučila uklidnit takto. Je časté, že děti, které jsou zvyklé se takto uklidňovat, se budí častěji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15960
25.10.21 10:38
@..vrabik.. píše:
@Lucie_Sx ahoj. Jo, to dělám. No. Odpojím se. Otočím a za chvíli znova řev. 😑Spíme spolu. Asi jen zase období. Jo je na prso naučená. Ale nikdy to nebyl vyloženě kozomil. Kojím už jen večer na usnuti a v noci když se vzbudí. Jen nevím, co Ji může tak často v noci budit. To je pro mě cervik v hlavě.

Co ji vzbudi? Ze nema v puse prso :lol:.
Tu hranici snesitelnosti musis urcit podle sebe. Pres co uz nejede vlak. Pak ji proste nedej a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
544
27.10.21 03:12

Já bych tipla zuby. Zkus jí dát buď homeopatika nebo klidně jednou na zkoušku Nurofen. Jestli jsou to zuby, tak se po Nurofenu (nebo homeopatikach) budit nebude. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat