Bolení po ovu

37
4.5.20 15:47

Bolení po ovu

Ahojte mám dotaz, s přítelem se snažíme o miminko,, jedno už mám,, ale to bylo naprosto bez příznaků.. jsem 4 den po ovulaci.. byla jsem se dneska projít a musel jsem se vrátit, protože jsem měla pocit, že se mi roztrhle břicho u vaječníku nebo spíš celý podbřišek.. každou ovulaci trpím jak kůň, nemůžu se ani vyčůrat.. každopádně teď čůrám asi 100× za den a jsem tak nafouklá že mě to kolikrát i vzbudí a nevím jestli je to počasím ale hrozně se mi motá hlava několikrát za den a jede že mě nějaký bílí hlen.. ms má být až 15.5. takže nevim jestli to není brzo všechno :think: :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58
4.5.20 16:44
@Kristý r píše:
Ahojte mám dotaz, s přítelem se snažíme o miminko,, jedno už mám,, ale to bylo naprosto bez příznaků.. jsem 4 den po ovulaci.. byla jsem se dneska projít a musel jsem se vrátit, protože jsem měla pocit, že se mi roztrhle břicho u vaječníku nebo spíš celý podbřišek.. každou ovulaci trpím jak kůň, nemůžu se ani vyčůrat.. každopádně teď čůrám asi 100× za den a jsem tak nafouklá že mě to kolikrát i vzbudí a nevím jestli je to počasím ale hrozně se mi motá hlava několikrát za den a jede že mě nějaký bílí hlen.. ms má být až 15.5. takže nevim jestli to není brzo všechno :think: :,(

Takhle se u me projevovalo uhnizdovani vajicka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
4.5.20 16:47
@talaya píše:
Takhle se u me projevovalo uhnizdovani vajicka.

Jako že už takhle brzo? Já se bojím že by to mohlo být i vsugerované ale ta bolest je Desná a jak bych si mohla vsugerovat ten hlen nebo co to je :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
4.5.20 17:08
@Kristý r píše:
Jako že už takhle brzo? Já se bojím že by to mohlo být i vsugerované ale ta bolest je Desná a jak bych si mohla vsugerovat ten hlen nebo co to je :roll:

Asi treti nebo ctvrty den to zacalo. Trvalo to skoro tyden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
4.5.20 17:19

@talaya .. no tak to bych byla ráda.. nebudu lhát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
4.5.20 17:54

To mi prijde strasne moc brzo. Spis tam to oplodnene vajicko jeste ani nedoputovalo. Vsechny tve priznaky mohou jen souviset s PMS. Za ten hlen muze progesteron. Nekdy je ho vic, nekdy min. Jinak ja jsem ted na tom uplne stejne :jazyk: vcetne dni po ovu a i toho neustaleho curani :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
4.5.20 17:56

No jo ale to čůrání a hlen právě normálně nemám.. proto se divím :zed: a PMS až 15 tyho to mě tak brzo nebolí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
4.5.20 19:38

Ja to take nemivam, ale hormony jsou svina. Vycejtej ze se pozorujes a uderej :lol: Na to uhnizdeni je opravdu moc brzo, leda by jsi mela ovu driv. Tomu oplodnenemu vajicku chvilku trva nez doputuje do delohy a i kdyby bylo super rychly, tak se musi nejdriv zacit ryhovat a dal vyvyjet, aby bylo schopne se zahnizdit. Ja mela to nidacni krvaceni minule tehu cca 10-11 DPO.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.5.20 19:56

Ahoj holky, co myslite ovulace?

• Nahlásit
  • Citovat
37
4.5.20 20:07

No a další věc že jsem měla dýl jak týden pozitivní ovulační testy ale jako že fakt dálnice :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
4.5.20 20:41
@Kristý r píše:
@talaya .. no tak to bych byla ráda.. nebudu lhát

Drzim palce ;) treba byla ovulace driv. Ja bych zkusila klidne test ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
4.5.20 21:47

@Kristý r Tak treba jsi uz tehotna :think:. Nebo jak jsem jiz psala proste vyletely hormony…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
5.5.20 04:59

No uvidíme.. pokud nebude zlepšení tak zkusím test. Protože ty ovulační testy a bolesti byli i slabě pozitivní od 24.4. což mi přijde strašně dlouho a pak celý týden a to už byla dálnice a předevčírem byl takovej duch ještě mám to nějaký dlouho asi :nevim: třeba mi je špatně z toho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
5.5.20 06:57

A ještě jedna technická… Dnes ráno koukám na bradavkách jdou takové žlutobílé tečky?? Nic neteče,," :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
5.5.20 10:47

Nejsou to mazove zlazky? Mas tech divnosti nejak mnoho ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama