Zkušenosti s Drmek - upraví ovulaci?

331
4.5.20 14:38

Zkušenosti s Drmek - upraví ovulaci?

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat na Vaše ( dobré i špatné ) zkušenosti s užíváním Drmku. Drmek Forte jsem objednala minulý týden, snad mi v příštím týdnu přijde do lékárny :) :). Dřív jsem měla cyklus hrozně rozházený, někdy MS přišla, někdy ne. Kolikrát jsem také ani nejspíš neměla ovulaci.
V lednu se nám ale s přítelem bez snažení zadařilo a já otěhotněla. Bohužel, před měsícem přestalo miminku fungovat na konci 3.měsíce srdíčko a já musela na revizi :,(. Teď už očekávám, kdy mi dorazí MS a hned po ní bych Drmek ráda nasadila. Chci teď to tělo podpořit, jak to jen jde, takže krom zdravé stravy i nějakými doplňky.
Tak bych se ráda zeptala, jestli Drmek některé z Vás s problémem cyklu pomohl, nebo naopak. Ráda bych se dozvěděla Vaše zkušenosti a také, jak pravidelně jste Drmek užívaly :kytka:.
Díky moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23176
4.5.20 15:22

Ahoj, mně pomohl. Měla jsem po vysazení HA nepravidelné cykly, s pozdní ovulací, a drmek mi pomohl. Dělala jsem si tehdy ale svou tinkturu. Brala jsem vždy od ms do potvrzené ovulace, 3× denně 20 kapek. Takže v každém cyklu byla týden pauza asi. Brala jsem ho asi půl roku.
Zamlklé těhotenství mě mrzí, též mám jedno za sebou, v 19 tt. Ale kupodivu tehdy mi cyklus naskočil bez problémů, otěhotněla jsem po třetí ms s všechno bylo v pořádku. Držím palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
331
4.5.20 15:31

@andelka83 Ahoj, moc děkuji za odpověď :) a brala jsi ho hned po revizi nebo až po té první porevizní MS?
V 19 tt to muselo být hrozné, je mi to moc líto :(. Každopádně je vidět, že když se zadařit má, zadaří se :) moc gratuluju k dalšímu těhotenství :kytka:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23176
4.5.20 18:03

@Gedžitka22 brala jsem ho kdysi, po vysazení HA. Ale vlastně po revizi jsem brala Inofolic, to je taky podpora ovulace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama