Bolest břicha po OPU

Anonymní
20.3.20 14:24

Bolest břicha po OPU

Ahoj holky, prosím anonymně. Dnes ráno jsem byla na OPU. Odebráno 33 folikulů a 11 vajíček. Mám polycystické vaječníky. Čekala jsem, že to bude bolet, ale bolí to fakt hodně. Ležím, změnit polohu je děs a na záchodě taky. Už jedno dítě mám, tu bolest bych přirovnala k té po porodu, akorát mne nebolí úplně spodek, ale „jen“ celé břicho. Měly jste to taky tak? Děkuji za vaše zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
20.3.20 14:26

Ano měla jsem a jela jsem na pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.3.20 14:28
@Anonymní píše:
Ano měla jsem a jela jsem na pohotovost.

A co Ti tam prosím zjistili? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
50073
20.3.20 14:29

Jo, celý ten den po OPU mi bylo vždycky extra mizerně, ale druhý den už OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1644
20.3.20 14:29

Ahojky, ja byla na OPU v rijnu a to co popisujes mi pripomina me samotnou. Asi 10dni jsem mela problem s curanim a vzdy to priserne bolelo a to nemluvim o tom, kdyz jsem potrebovala na velkou 8o to bylo teprva utrpeni a na zachode jsem byla vzdy tak pul hodky.

Doporucuju odpocivat, hlavne jist hodne bilkovin a pit alespon 3 litry denne( ale vic je lepsi).

Preju ti, aby to brzy preslo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.3.20 14:30

Po jednom opu OHSS, při druhem něco jiného. Pro jistotu bych zavolala do CAR, nebo zajela

• Nahlásit
  • Citovat
14054
20.3.20 14:33
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosím anonymně. Dnes ráno jsem byla na OPU. Odebráno 33 folikulů a 11 vajíček. Mám polycystické vaječníky. Čekala jsem, že to bude bolet, ale bolí to fakt hodně. Ležím, změnit polohu je děs a na záchodě taky. Už jedno dítě mám, tu bolest bych přirovnala k té po porodu, akorát mne nebolí úplně spodek, ale „jen“ celé břicho. Měly jste to taky tak? Děkuji za vaše zkušenosti.

Pokud tě bolí hodně, jeď na pohotovost. Podle počtu folikulů už jsi OHSS, i když otázka s těmi prázdnými folikuly,…, každopádně měla bys dát ještě o to větší pozor. A navýšit bílkoviny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.3.20 14:35

Děkuji všem za odpovědi. Jdu volat do CARu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.3.20 15:31

Tak mi řekli, že to takto může byt týden a je to tím velkým počtem odebraných folikulů. Že mi prosakuje asi krev do pánve.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.3.20 16:01
@Anonymní píše:
Tak mi řekli, že to takto může byt týden a je to tím velkým počtem odebraných folikulů. Že mi prosakuje asi krev do pánve.

A to je všechno? Žádná kontrola? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.3.20 16:59
@Anonymní píše:
A to je všechno? Žádná kontrola? :roll:

Ne, prý jen kdyby se to zhoršovalo.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...