Reklama

Bolest děložního čípku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AndulkaGa
Povídálka 14 příspěvků 28.11.17 19:17
Bolest děložního cipek

Dobrý večer, měla bych prosbu. V říjnu jsem ms vůbec nedostala přišla až 4.11. trvala klasických 6dni ale tyden po skonceni jsem začala spinit nejdříve naruzovely výtok a od dalšího dne hnědý s kousky (asi sliznice) to trvalo asi 3dny. Poté uz jsem problém neměla. Když jsem pak ale měla styk s partnerem a začala jsem opět na 2dny spinit. Když jsem si zavadela tampon tak mi přišlo ze to mám dole jako by stísněné a delozni cipek nizko. Chvílemi mi vadí když chodím nebo sedím. Styk s partnerem nepřipadá v úvahu.
Na gyndu se objednat chci ale má volné místo az 4.12. :( :( neměl někdo podobný problém? A co to způsobilo neboli jak ste to léčili? Mockrát děkuji za jakékoliv reakce.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >