Bolest děložního čípku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AndulkaGa
Povídálka 14 příspěvků 28.11.17 19:17
Bolest děložního cipek

Dobrý večer, měla bych prosbu. V říjnu jsem ms vůbec nedostala přišla až 4.11. trvala klasických 6dni ale tyden po skonceni jsem začala spinit nejdříve naruzovely výtok a od dalšího dne hnědý s kousky (asi sliznice) to trvalo asi 3dny. Poté uz jsem problém neměla. Když jsem pak ale měla styk s partnerem a začala jsem opět na 2dny spinit. Když jsem si zavadela tampon tak mi přišlo ze to mám dole jako by stísněné a delozni cipek nizko. Chvílemi mi vadí když chodím nebo sedím. Styk s partnerem nepřipadá v úvahu.
Na gyndu se objednat chci ale má volné místo az 4.12. :( :( neměl někdo podobný problém? A co to způsobilo neboli jak ste to léčili? Mockrát děkuji za jakékoliv reakce.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >