Bolest hlavy 4.den

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
denisa.denisa11
Povídálka 17 příspěvků 10.07.19 10:01
Bolest hlavy 4.den

Ahoj,

Už 4. Den me bolí hlava a je to dost otravne. Na neurologii chodím, před dvěma týdny jsem měla MR a EEG, ale příští termín u lékařky mám až 31.7.. takže to musím vydržet.

Mám problémy s krční páteří, tak me napadlo, ze to muže byt od toho.

Užívám asi 2 týdny léky- valdoxan a lamictal, tak nevim, zda ro nemůže byt z léku.

Má někdo podobný problem, ze ho bolí i několik dnů v kuse hlava a mohl by mi třeba něco poradit? Běžná analgetika nezabiraji. V noci take dost špatně spím, přítel chrape ????

Předem díky :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Pocahonta
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 10.07.19 10:28

Kde konkrétně tě bolí hlava, jaká je to bolest? Určitě to může být od krční páteře.. Cvičíš na ní? Piješ dostatečně?

denisa.denisa11
Povídálka 17 příspěvků 10.07.19 10:30

Piju dost. Bolí me čelo, je to taková bolest jako když mas chřipku. Ale tu nemám. Byla jsem i na pohotovosti, jestli to není meningitida, kvůli ztihle šíji. Necvicim, ale chystám se k maserovi, který mi zada narovna

milktea
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 10.07.19 10:40

@denisa.denisa11 lamictal jsem měla a nic mi nedělal, ale je možný, že si třeba oba léky nesednou. Konzultovala bych s lékařkou.
Nebo nesedíš někde blízko klimatizace? Nebo se něco změnilo, osvětlení v práci?

denisa.denisa11
Povídálka 17 příspěvků 10.07.19 10:42

V práci klima je. Mám i jiné potíže, hučení v uších, výpadky zorného pole. Myslím, ze to bude vše od páteře. Fyzioterappi jsem měla, ale byl tam mladý muž, vím, ze je to divne, ale me to nebylo u nej příjemné, raději bych měla ženu

mayecka
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 10.07.19 10:59

A netrpis migrénami? Mě chytá migréna 1× měsíčně a vždycky trpím 5-6 dní než to přejde.

denisa.denisa11
Povídálka 17 příspěvků 10.07.19 11:01

@mayecka napadlo me to, ale nikdo mi to zatím nepotvrdil a z MR a EEG se to prý nepozná

mayecka
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 10.07.19 11:11

@denisa.denisa11 já s tím nikde ani nebyla jelikož u nás je to dědičné a učím se s tím zit :? Určitě zkus projet internet je tam hodně rád jak si pomoct přírodně a rady jak poznat kdy migréna přijde atd. Ale určitě se popřej lékařů přímo na migrénu, držím pěsti ať je lip :hug:

denisa.denisa11
Povídálka 17 příspěvků 10.07.19 11:11

@mayecka moc ti dekuju :srdce:

Pocahonta
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 10.07.19 11:43
@denisa.denisa11 píše:
Piju dost. Bolí me čelo, je to taková bolest jako když mas chřipku. Ale tu nemám. Byla jsem i na pohotovosti, jestli to není meningitida, kvůli ztihle šíji. Necvicim, ale chystám se k maserovi, který mi zada narovna

Sama vím, že pokud máš ztuhlou šíji a problémy s krční páteří obecně, tak jedna návštěva maséra ti pomůže max. na velmi krátkou chvíli… Důležité je cvičit pravidelně. Došla bych si k RHB lékaři, ten by tě prohlédl a doporučil fyzioterapeuta, tam si můžeš zvolit, jestli chceš ženskou či chlapa. Třeba u nás v nemocnici na RHB není snad jediný chlap fyzioterapeut.

milktea
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 10.07.19 12:06

@denisa.denisa11 @mayecka mě se to na migrénu nezdá, to je spíš světloplachost, ne hučení v uších a člověk nefunguje - alespoň mě se nikdy netáhla déle jak dva dny. Jinak na neurologii mi nikdy s hlavou nepomohli…

Je možné, že je to od krční páteře, mě od krku brněla ruka a pomohlo mi pravidelné cvičení jemné jógy (protahování zad a zpevnění). Nebo nahřívací polštářek? Bolest hlavy je otravná :(

Jinak mám zkušenost, že maséři muži jsou lepší jak ženy, mají větší ruce a větší sílu :D ale chápu, že to nemusí být všem příjemné.

denisa.denisa11
Povídálka 17 příspěvků 10.07.19 12:07

@milktea ale světelná aura a nevolnost k ni myslím patří… tak uvidíme :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 12:23

Co takhle zkontaktovat neurologa (případně praktického lékaře) a oznámit problém a poprosit o radu?

Dostala jsi doporučené léky na bolest?

Léčím se sice na migrény, ale třeba v situaci, kdy léky nezabírají a mám bolesti již několik dní, mi po odeznění záchvatu pomáhá, když si vezmu preventivně 2× denně analgetium (lékaři mi tedy doporučují 3× denně po tři dny). Pak se nějak přetne ten začarovaný kruh bolesti.

Nicméně každá nová či jiná bolest hlavy se má řešit u lékaře.

denisa.denisa11
Povídálka 17 příspěvků 10.07.19 12:25

Anonymni, v úvodu pusu hned na začátku, ze neurolozku mám a pravidelně k ni chodím, jenže příští termín mám až 31.7.

milktea
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 10.07.19 12:27
@denisa.denisa11 píše:
@milktea ale světelná aura a nevolnost k ni myslím patří… tak uvidíme :kytka:

máš nevolnost? jestli jo, tak by to asi nemělo být od páteře a pátrala bych jinde… :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama