Špatná psychika kvůli příteli - co mám dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 19:40
Špatná Psychika kvůli příteli - co mám dělat?

Ahoj, nevím snad kde začít.
Ty problémy o kterých píšu mi začaly když jsem si našla přítele, ale on to neměl vyřešené s bývalou a měl pořád tendenci jí pomoct. Jsme spolu dva a půl roku. Mezitím mě jednou podvedl a já mu odpustila. Ke mě se chová hezky málo kdy, já si v hlavě promítán pořád dokola že to s ním ukončim ale nikdy nemám odvahu. Za ty roky mi hrozně kleslo sebevědomí, protože mi ho většinou shazoval. Mám stavy ze jsem porad nervózní, nemůžu dýchat, brní mi ruce. Mám porad dokola myšlenky jen o něm. Nic mě nebaví nemám žádný náboj. Mám pocit ze to nejsem já, ze jsem v cízim těle. Chce se mi brečet, kvůli každé blbosti. Mám strach ze skončim v blázinci. U psychologa jsem byla když jsem se s nim rozešla kvůli té nevěře. Ta mi řekla ze je to jen stav po rozchodu, ze je to pnická ataka. Nemám ten pocit. Teď jsem mu řekla ze s nim nemůžu byt ze mě to psychicky vyčerpává. On mi tvrdí jak se všechno změní, jak si vše uvědomil ze beze mě nemůže existovat. Když se s nim chvíli vidím je mi dobře, pak zase jedu pryč a opět ten stejný stav. Jsem na něm hrozné závislá ale na druhou stranu mi hrozné ubližuje s nim byt. Nemůžu se přenést přes to co všechno způsobil. Ke to začarovaný kruh :( :,(

Reakce:
weru20
Povídálka 48 příspěvků 09.07.19 19:46

Ahoj nejlepsi způsob ukončit vše…byla jsem v podobné situaci jen mě přítel podvadel celou dobu vztahu…A pomohlo mi jen ukončit a ním jakýkoliv kontakt a to sem byla na něm hodně závislá…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 19:47

Nemám žádný koníček a nemůžu najít nic co by mě naplňovalo. Většina mých kamarádek už má děti a ani nemají čas. Mám pocit ze jsem na všechno sama :roll:

Mickey23
Nováček 1 příspěvek 09.07.19 19:52
@weru20 píše:
Ahoj nejlepsi způsob ukončit vše…byla jsem v podobné situaci jen mě přítel podvadel celou dobu vztahu…A pomohlo mi jen ukončit a ním jakýkoliv kontakt a to sem byla na něm hodně závislá…

Jenže on mě prostě nenechá být, pokoušela jsem se o to kolikrát. Jenže tím ze jsem na něm závislá, mě vždycky přemluví abych zůstala

Verun83
Extra třída :D 10144 příspěvků 09.07.19 19:53

Prosim te, utec. Na co cekas?? On se nezmeni, nikdy! a z tebe bude uplna troska.

pannda
Kelišová 7025 příspěvků 37 inzerátů 09.07.19 19:56
@Anonymní píše:
Ty problémy o kterých píšu mi začaly když jsem si našla přítele, ale on to neměl vyřešené s bývalou a měl pořád tendenci jí pomoct. Jsme spolu dva a půl roku. Mezitím mě jednou podvedl a já mu odpustila. Ke mě se chová hezky málo kdy, já si v hlavě promítán pořád dokola že to s ním ukončim ale nikdy nemám odvahu. Za ty roky mi hrozně kleslo sebevědomí, protože mi ho většinou shazoval. Mám stavy ze jsem porad nervózní, nemůžu dýchat, brní mi ruce. Mám porad dokola myšlenky jen o něm. Nic mě nebaví nemám žádný náboj. Mám pocit ze to nejsem já, ze jsem v cízim těle. Chce se mi brečet, kvůli každé blbosti. Mám strach ze skončim v blázinci. U psychologa jsem byla když jsem se s nim rozešla kvůli té nevěře. Ta mi řekla ze je to jen stav po rozchodu, ze je to pnická ataka. Nemám ten pocit. Teď jsem mu řekla ze s nim nemůžu byt ze mě to psychicky vyčerpává. On mi tvrdí jak se všechno změní, jak si vše uvědomil ze beze mě nemůže existovat. Když se s nim chvíli vidím je mi dobře, pak zase jedu pryč a opět ten stejný stav. Jsem na něm hrozné závislá ale na druhou stranu mi hrozné ubližuje s nim byt. Nemůžu se přenést přes to co všechno způsobil. Ke to začarovaný kruh :( :,(

Ježíš, ženský, jste normální? Kolik vás tu je, že se dobrovolně kvůli chlapovi nechavate připravit o duševní i fyzické zdraví? To máte jen jedno, tak si ho chraňte jak můžete. Vzchopte se a na idioty se vykaslete, žijte podle sebe, přece, když mi něco, či někdo nesvědčí, tak se od toho odprostim!!

krysoleta
Nováček 6 příspěvků 09.07.19 20:02

Pokud neuděláš krok dopředu, nic se nezmění. Taky jsem zažila něco podobného. Držím pěsti.

atominnka
Generální žvanilka 22270 příspěvků 09.07.19 20:04

Manipulátor no. Pryč od něj a slibům nevěř. tihle se nikdy nezmění

Anetaa120
Povídálka 43 příspěvků 09.07.19 21:48

Takhle si ničit život kvůli chlapovi.. Je to pořád jedna a ta samá pohádka :roll:. Prostě nechápu, co je na tom tak složitého. Když mi to nevyhovuje, tak snad odejdu ne? Jasný, každý dělá chyby a nikdo není dokonalý, ale pokud mínusy značně převažují nad plusy a žena si dokonce i uvědomuje, že rozchod je na místě, tak na co čekat? Zakladatelko, vůbec si sama sebe nevážíš a pokud s tím něco neuděláš tak na té psychiatrii opravdu skončíš. První krok je jasný, hned se s ním rozejdi, zablokuj ho všude, prostě to skonči. Bude to těžké ale výsledek bude stát za to a brzo najdeš někoho, díky komu budeš šťastná. Klidně mi napiš soukromou zprávu.

Nikki12
Nováček 1 příspěvek 10.07.19 11:21
Odlet za ex

Ahoj trochu mimo téma ale chtěla jsem se zeptat. S přítelem jsme byli teď 2 roky rozešli jsme se kvůli tomu že jsem delala moc pro nej a zmenila se ale já ho pořad miluju a chci ho zpět. Akorát odletěl do zahraničí na par měsíců a bude mít narozeniny a chtěla bych mu dokázat že ho miluju myslela jsem ze si koupím letenku a odletim za nim na jeho narozeniny mu vyznat znovu lásku co říkáte?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 11:24

Odlet za ex

Ahoj trochu mimo téma ale chtěla jsem se zeptat. S přítelem jsme byli teď 2 roky rozešli jsme se kvůli tomu že jsem delala moc pro nej a zmenila se ale já ho pořad miluju a chci ho zpět. Akorát odletěl do zahraničí na par měsíců a bude mít narozeniny a chtěla bych mu dokázat že ho miluju myslela jsem ze si koupím letenku a odletim za nim na jeho narozeniny mu vyznat znovu lásku co říkáte?

Lana25
Ukecaná baba ;) 1408 příspěvků 10.07.19 12:00
@Anonymní píše:
Ty problémy o kterých píšu mi začaly když jsem si našla přítele, ale on to neměl vyřešené s bývalou a měl pořád tendenci jí pomoct. Jsme spolu dva a půl roku. Mezitím mě jednou podvedl a já mu odpustila. Ke mě se chová hezky málo kdy, já si v hlavě promítán pořád dokola že to s ním ukončim ale nikdy nemám odvahu. Za ty roky mi hrozně kleslo sebevědomí, protože mi ho většinou shazoval. Mám stavy ze jsem porad nervózní, nemůžu dýchat, brní mi ruce. Mám porad dokola myšlenky jen o něm. Nic mě nebaví nemám žádný náboj. Mám pocit ze to nejsem já, ze jsem v cízim těle. Chce se mi brečet, kvůli každé blbosti. Mám strach ze skončim v blázinci. U psychologa jsem byla když jsem se s nim rozešla kvůli té nevěře. Ta mi řekla ze je to jen stav po rozchodu, ze je to pnická ataka. Nemám ten pocit. Teď jsem mu řekla ze s nim nemůžu byt ze mě to psychicky vyčerpává. On mi tvrdí jak se všechno změní, jak si vše uvědomil ze beze mě nemůže existovat. Když se s nim chvíli vidím je mi dobře, pak zase jedu pryč a opět ten stejný stav. Jsem na něm hrozné závislá ale na druhou stranu mi hrozné ubližuje s nim byt. Nemůžu se přenést přes to co všechno způsobil. Ke to začarovaný kruh :( :,(

Seber poslední zbytky sebezáchovy a skonči to!

atominnka
Generální žvanilka 22270 příspěvků 10.07.19 14:04
@Nikki12 píše:

blbej nápad :nevim:

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30747 příspěvků 10.07.19 16:17
@Nikki12 píše:

ale jistě, dolejzej…trolle

Váš příspěvek
Reklama