Reklama

Bolest hlavy, proč?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vejisek
Kecalka 450 příspěvků 01.05.18 18:20
Bolest hlavy proč??

Dobry den. Potrebovala bych radu uz treti tyden me trapi bolest hlavy boli me jakoby za krkem a kde to do spanku do ucha, ale vzdy jen na prave strane. Setkal se s tim nekdo co by to mohlo byt a co muze pomoci? Jse uz zoufala uplne mi v tom spanku tepe nikdy jsem takove problemy nemela :(

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8681 příspěvků 33 inzerátů 01.05.18 18:24

To bude od krcni patere. Zajdi k fyzioterapeutovi

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 01.05.18 18:26

Krční páteř - určitě terapeuta. Mě to dělal špatný polštář na spaní během těhotenství

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33144 příspěvků 10 inzerátů 01.05.18 18:56

Taky bych se přidala k názoru, že to bude krční páteř. Spi s podloženým krkem více než hlavou. Zkus nějaké cviky na protažení krku - ruka vzadu na hlavu a přitahovat bradu do jamky na krku šikmo, rovně… a nejlépe se poradit s nějakým fyzioterapeutem, aby tě naučil, jak cviky správně provádět.

brumi
Kelišová 6447 příspěvků 01.05.18 19:22

Toto dělává krční páteř, jako akutní pomoc to chce teplý suchý zábal popřípadě namazat hřejivou mastí a zavázat, pak si můžeš najít na internetu spoustu videi na uvolnění krční páteře, pokud nic nepomůže tak dobrý masér nebo fyzioterapeut odblokuje…

Ou
Kelišová 5095 příspěvků 01.05.18 21:58

Nejspíš od krční páteře - zajděte za rehabilitačním lékařem či fyzioterapeutem, zrehabilitujte to a pak se naučte pravidelně cvičet na záda krční páteř.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >