Bolest hlavy, proč?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vejisek
Kecalka 450 příspěvků 01.05.18 18:20
Bolest hlavy proč??

Dobry den. Potrebovala bych radu uz treti tyden me trapi bolest hlavy boli me jakoby za krkem a kde to do spanku do ucha, ale vzdy jen na prave strane. Setkal se s tim nekdo co by to mohlo byt a co muze pomoci? Jse uz zoufala uplne mi v tom spanku tepe nikdy jsem takove problemy nemela :(

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 7875 příspěvků 33 inzerátů 01.05.18 18:24

To bude od krcni patere. Zajdi k fyzioterapeutovi

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 01.05.18 18:26

Krční páteř - určitě terapeuta. Mě to dělal špatný polštář na spaní během těhotenství

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32371 příspěvků 10 inzerátů 01.05.18 18:56

Taky bych se přidala k názoru, že to bude krční páteř. Spi s podloženým krkem více než hlavou. Zkus nějaké cviky na protažení krku - ruka vzadu na hlavu a přitahovat bradu do jamky na krku šikmo, rovně… a nejlépe se poradit s nějakým fyzioterapeutem, aby tě naučil, jak cviky správně provádět.

brumi
Kelišová 6047 příspěvků 01.05.18 19:22

Toto dělává krční páteř, jako akutní pomoc to chce teplý suchý zábal popřípadě namazat hřejivou mastí a zavázat, pak si můžeš najít na internetu spoustu videi na uvolnění krční páteře, pokud nic nepomůže tak dobrý masér nebo fyzioterapeut odblokuje…

Ou
Závislačka 4197 příspěvků 01.05.18 21:58

Nejspíš od krční páteře - zajděte za rehabilitačním lékařem či fyzioterapeutem, zrehabilitujte to a pak se naučte pravidelně cvičet na záda krční páteř.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Pošťák Ondra se změnil k lepšímu, nechal si narůst vousy a zmužněl

S krátkou pauzou již třináct let pomáhá Ester Janečková prostřednictvím svého... číst dále >

Mareš má přemožitele! Prvenství mu vzal kluk, kterého dosud nikdo neznal

Ještě před měsícem o jeho existenci téměř nikdo nevěděl, dnes je z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Reklama