Zažil někdo takovou bolest?

5.1.20 13:32

Bolest - nezažil někdo?

Milé maminky, nemáte někdo zkušenost s bolestí vlevo a vpravo pod krkem jakoby kolem hrtanu, vlevo a vpravo pod jazykem a směrem do stran a za uši.
U lékaře už jsem s tím byla, z krve dle výsledků štítná žláza v pořádku, v krku žádný zánět.
Bolí to a pod jazykem i otéká. Bolest je nejhorší po jídle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.1.20 13:36

Co zánět slinne žlázy?

• Citovat
  • Nahlásit
23293
5.1.20 14:14

Vyraz na ORL, mas nejspis ucpany vyvod podcelistni zlazy kaminkem, event. zanet. Jen me prekvapuje, ze te nenasmeroval rovnou praktik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.20 14:21

@mroe ORL jsem navštívila, podle doktora tam žádný zánět nemám, díval se mi i do uší ale bolí to čím dál víc, akorát obě strany tedy bolí stejně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23293
5.1.20 14:30

Aha. Tak oboustranne to urcite mit nebudes. Prijde mi, ze o tom pises ponekud nekonzistentne. Prvni cast nejspis zablokovana krcni pater. Posledni veta prvniho prispevku odpovida tomu, co jsem napsala vyse, ale urcite to nebudes mit oboustranne, kdyz je zanet vyloucen. Nedava to dohromady smysl, nevygooglila sis nektere priznaky na netu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.20 14:34

@mroe na Google jsem zatím nekoukala, podívám se. Bolí mě prostě celá ta oblast pod jazykem směrem dolů a do stran i z té vnější strany pod krkem, jakoby ten prostor od brady ke krku nebo jak to vysvětlit.. doktor na mě taky koukal jako na blázna takže chápu že se ti to zda divné, i jemu se to zdálo divné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7882
5.1.20 14:44

Příušnice?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.20 14:50

@pannda je možné že by to doktor nepoznal? A nejí při nich vyrážka prosím? Myslela jsem že je. Bolí mě právě i hlava, mám občas zimnici a celkově jsem strašně unavená ale na tom ORL prostě nic neviděl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7882
5.1.20 14:55
@Čtyřlístek2 píše:
@pannda je možné že by to doktor nepoznal? A nejí při nich vyrážka prosím? Myslela jsem že je. Bolí mě právě i hlava, mám občas zimnici a celkově jsem strašně unavená ale na tom ORL prostě nic neviděl.

Vyrážka ne, ale přesně to co popisujete, tedy únava, bolest hlavy…ale bývají vysoké teploty a hlavně zduření, což asi nemáte…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.20 14:58

@pannda já mám ty bolesti hlavně už delší dobu, asi 2-3 týdny, horečku jsem neměla, ale necítím se dobře a pořád mě to bolí, nejvíce tedy při a po jídle. Kromě toho ORL jsem byla i u zubaře (na doporučení praktika) a taky nic. Připadám si jako stimulant ale ono je to nepříjemné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7882
5.1.20 14:59

Zítra k doktorovi, ne-li hned na pohotovost, já bych to tipla právě na počínající příušnice.. teď čtu, že vám to otéká…pamatuju si jako dite, že jsem nemohla při jídle ani polykat. Pomáhá suché teplo, tedy nahřáta plena, infra lampa…a pozor! Jsou vysoce nakažlivé!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.20 16:58

@pannda teď se dívám na příznaky, akorát se mi nezdá že bych s tím 14dni chodila a nedostala ani horečku? A jsem tedy očkovaná, i když jistě to není 100% ochrana

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
5.1.20 23:37

Také jsem měla kdysi příušnice a blbec doktor mi napsal antibiotika, že je to angína. Oni prostě věří tomu očkování a přitom já byla taky očkovaná.

Pozor jsou vysoce infekční!!! A nebezpečné pro muže v dospělosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat