Bolest nohou

17671
20.11.07 18:37

Bolest nohou

Ahoj holky,
uz treti tyden me boli lytka,zacalo to jemnou bolesti,stupnuje se to tak, ze nohama musim neustale podvedome hybat. Otekle nohy nemam, modre taky, bolest je zvlastni v tom,ze pri chuzi me neboli nic. Jakmile se zastavim,po:,–(im,nebo lehnu, nohy me rvou takovym zpusobem,ze to ani neni mozne. Leky od bolesti nepomahaji, Antistax take ne. Dneska je bolest takova, ze me boli takrka cele dolni koncetiny. Mam problemy s pateri-blokace na hrudi,krcni pater ve spatnem uhlu(nezakrivena,ale ohnuta),bederni pater mam lehce vybocenou doleva. Je mozne mit tyto problemy od patere? Nohy mi ve spatne poloze hned zacnou brnet,o rukou nemluve. Mam dojem ze me snad ani nenesou,a podlamuji se.
Nevi nekdo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15326
20.11.07 19:02

Manžel si myslí, že to může být od té páteře. Zajdi si k rehabilitačnímu lékaři nebo fyzioterapeutovi, aby ti doporučil nějaká cvičení nebo masáže a elektroléčbu. Zkus si nechat vyšetřit krevní obraz, jestli máš v rovnováze hodnoty minerálů, nedostatek hořčíků způsobuje křeče.
Možná by pomohla akupunktura.
Asi bych to viděla najít si opravdu dobrého fyzioterapeuta, který se ti bude dostatečně věnovat a pomůže ti komplextně.
Někde jsem tu četla tvůj deníček, že Tě trápí vleklé zdravotní potíže,
tak přeju, ať je brzo líp!
M.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
338
20.11.07 21:33

Bolesti nohou

Ahojky!

Na diagnosu takto si netroufám, ale přesto: může to být samozřejmě od páteře, ALE nemusí, určitě zaběhni k lékaři. Je třeba vyloučit i další onemocnění ( např. borrelioza,).
Prostě ty nohy musí doktor vidě a sáhnout si na ně a určo dodělat další vyšetření ( zvlášť pokud jsou potíže nové a intezivní!!!)

Petit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
28.7.17 13:03

Ahoj od středy me bolí obe nohy od kolene po paty, nemohu ani chodit každé šlápnutí me bolí. V klidu to bolí min. V úterý jsem si vyšla s kocarem okolo 5 km. Tak nevím jestli to může být z toho. Včera jsem to dorazila v lese. Nevíte čím by to mohli být. Mám jen strach abych neměla trombózou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
28.7.17 18:14

Tromboza v obou nohach? Nerekla bych. Proste ses jen namohla. Zkus nohy prohrat suchym teplem, rozmasirovat. Natrit treba konskou masti. Nebo necim podobnym

• Citovat
  • Nahlásit
27
30.7.17 20:52

Mám něco podobného, už to mám tak 2-3 roky, bolí mě často obě nohy, většinou víc pravá, taková jakoby tupá bolest, jako když má člověk mírnou virozu a také to tolik při pohybu necítím, pak až když v klidu sedím nebo ležím, tak to bolí víc mi přijde.
A mám také brnění, hlavně když si myju vlasy v předklonu přes vanu, tak mě po chvíli začnou obě nohy brnět a jakoby necitlivět.
Já už s tím u doktora byla delší dobu zpátky, v krvi vše v pořádku včetně boreliózy, ultrazvuk žil také, ale mám skoliózu v krční a právě v bederní páteři, takže to prý bude nejspíš od toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama