Masáž v Praze

10731
14.11.07 17:46

masáž - v Praze

Ahoj holky,

doporučíte některá dobrého maséra/masérku nebo vaše oblíbené centrum, kam chodíte na masáže? Nejlépe v širším centru Prahy nebo s dobrou dojezdností městskou dopravou.
Celkově se moc neorientuju, nehledám žádnou speciální zdravotní masáž, ale prostě něco na relaxaci a bolavy hřbet :-). Pokud mužete přidat přibližnou cenu, rovněž by se mi hodila.

Diky
harpyje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10410
14.11.07 18:04

ahoj, já chodím sem www.namjai.cz , jsou perfektní, ale docela drahý :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2069
14.11.07 18:29

davala jsem tatovi jako darek k Vanocum poukazku na masaz u pi Sedive - www.dobramasaz.cz - ty poukazky jsou moc pekny, jako darek doporucuju, pani Sediva prijemna a tatka byl spokojeny, ceny jsou na te web strance, je to nekde na Krizikovy :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3071
14.11.07 18:34

ahojky,
můj táta je masér.dělá to víc jak 20 let,drahý není..je nevidomý a masérství se učil cca 3 roky - ne rychlokurzy jako jsou dnes…
jmenuje se rudolf kosina,sídlí v praze 6 u hradčanský,eliášova 18
kdybys na něj chtěla číslo tak mi napiš…
pa kačka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10731
14.11.07 19:30

Diky vsem za doporučení!

a omluva adminum - nefunguji mi dnes na emiminu ikony, obrazky, proste zadna slozitejsi grafika, tak to sem vkladam lehce po slepu a vlozila jsem tuto diskuzi tudiz do spatne prihradky.

h.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.07 21:48

Zrovna včera jsem byla na masáži u moc příjemné paní ŠŤastné (studio Slunečnice) ve Štěpánské ulici č. 39, za skoro hodinu masáže zad bere tuším kolem 250 Kč. Telefon na objednání: 603 761 232

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
14.11.07 22:55
Handulinka píše:
davala jsem tatovi jako darek k Vanocum poukazku na masaz u pi Sedive - www.dobramasaz.cz - ty poukazky jsou moc pekny, jako darek doporucuju, pani Sediva prijemna a tatka byl spokojeny, ceny jsou na te web strance, je to nekde na Krizikovy :D

A jaký druh masáže si dávala a na jak dlouho :?: Chci ten poukaz dát k Vánocům ale s masážemi nemám vůbec zkušenosti tak moc nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
528
15.11.07 08:29

Já chodím sem: www.nebicko.net a jsem moc spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19988
15.11.07 10:00

Já nedám dopustit na http://www.masaze-strnad.cz/ je to v Dejvicích kousek od Kulaťáku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3813
17.11.07 06:42
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
hanatoma0001
8.12.10 15:35

masáže

Masáže a rehabilitace potřebuju kvůli bolavým zádům Za 490 Kč můžete mít dvě hodiny masáží v hodnotě 1300 Kč! Podívejte na zapakatel.cz

• Nahlásit
  • Citovat
Terouska
8.1.11 12:32

Ahoj holky, můžu doporučit maséra Jana Mazance na Praze 6: www.hanek-massea.cz

Nabízí širokou škálu masáží, dělá i lymfodrenáž - vše za solidní ceny, takže si člověk může dovolit chodit opakovaně. Jeho přístup je víc než profesionální a člověk odchází s čistou hlavou a uvolněným tělem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Modry pes
13.8.12 15:39

Ahoj, obnovuji tuto diskuzi. Rada bych se zeptala, jestli mate nektera nejakou aktualni zkusenost s prijemnymi masazemi nejlepe na Praze 6 a nebo v centru. Taky pokud mozno za priznivou cenu (cca do 400Kc). Hledam klasickou nebo relaxacni masaz celeho tela nebo minimalne zad, sije, hlavy a rukou. Vyhovuje mi styl thajskych masazi, kdy poradne rozmasiruji co je treba. A take bych rada, aby masaz delala zena, k chlapovi by se mi asi zas tak moc nechtelo, ale mozna uvidim.. Eventuelne diky za prispevky..

• Nahlásit
  • Citovat
973
13.8.12 15:48
Ahojky, manžel u něj byl a prý naprostá spokojenost (má problémy se zádama)
@kackakocka píše:
ahojky,
můj táta je masér.dělá to víc jak 20 let,drahý není..je nevidomý a masérství se učil cca 3 roky - ne rychlokurzy jako jsou dnes…
jmenuje se rudolf kosina,sídlí v praze 6 u hradčanský,eliášova 18
kdybys na něj chtěla číslo tak mi napiš…
pa kačka
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Modry pes
13.8.12 23:28

@Denise Diky moc, ale jak jsem psala, chtela bych zenu-maserku..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama