Bolest okolo pupku

Anonymní
18.4.12 20:12

Bolest okolo pupku

Ahoj. Chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte některá stejný problém. Je mi 22 let a cca 3 měsíce mě bolí břicho v oblasti pupku. Začalo to bolestí žaludku, dostala jsem Helicid, v pátek jdu na gastro. U pupku není nic vidět, byla jsem na sonu ( 2 měsíce staré výsledky jsou dostačující), krev v pořádku. Už nevím co dál, bolesti jsou horší a horší. Na chirurgii mi řekli, že to mám od páteře…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1150
18.4.12 20:41

Ahoj Anonymní, stejné příznaky, nikde nic a také verdikt od páteře. Chodím na masáže a , musím zaklepat, hodně se to zlepšilo. Teď se místo toho objevilo brnění prstů. Máme 11měsíční dcerku a jak jí nosíme, tak zase páteř dostává zabrat jinak, tak zkus Dr. ať ti předepíše rehabilitace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.12 20:51

Děkuji, doufám, že to bude lepší, o rehabilitacích uvažuji. Snad budu v pátek chytřejší

• Citovat
  • Nahlásit
1150
18.4.12 21:45

Jsi těhu, nebo máš mimčo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2616
19.4.12 01:19

Ahojky, snaž se zpevnovat páteř a taky ji protahovat, jedině tak se posílí a pak ty bolesti snad ustoupí.. Pokud je to teda od páteře :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.12 12:02
@MALE píše:
Jsi těhu, nebo máš mimčo?

Mám téměř dvouletého syna.

Dnes se bolest přesunula nad pupek, takový ostrý píchání, řezaní :( Cvičit se snažím, ale nepomáhá to, snad se zítra něco dozvím. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
1150
19.4.12 15:11

Často ho nosíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.12 19:27

snažím se co nejmíň, takže ani ne… uvidíme co bude zítra

• Citovat
  • Nahlásit
1150
19.4.12 21:24

mě ta bolest začala asi 2 měsíce před porodem a po porodu byla intenzivní asi 3 měsíce, ale hodně se to zlepšilo. Předepsané rehabilitace a teď pokračuji v masážích a plavání. A přeji ať to je vše OK a dej vědět :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2616
19.4.12 22:04

nemůže to být kýla? Nešla bys do laparoskopie? Tam by viděli víc než na ultrazvuku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.12 12:40

Mám to za sebou, konečně =) Ty nervy stály za to =) Nic extra hroznýho mi nenašli, akorát mám v žaludku hodně žluče, takže žádná katastrofa. Břicho sice stále bolí, ale aspoň psychicky jsem klidnější :D

• Citovat
  • Nahlásit
1150
20.4.12 15:01

Mě to bolelo jako kdyby tam píchal někdo nožem a na chíře mi řekli, že pupíková kýla to není. A držíme palce ať se to co nejdříve srovná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Hojacek
28.12.12 00:04
@MALE píše:
Mě to bolelo jako kdyby tam píchal někdo nožem a na chíře mi řekli, že pupíková kýla to není. A držíme palce ať se to co nejdříve srovná.

Me take jako by me nekdo bodl dyku do bricha jak jsem sel na namesti svobody. Velmi trapne pred ludima jak jsem trcel pred bolesti.

• Citovat
  • Nahlásit
Jancaková.i
10.8.13 10:16

pícháni u pupku

Jsem dva měsíce po operaci dělohy a před třemi dny mě začalo píchat u pupku. Může to být, že jsem začala pracovat jako před operaci? Běžný úklid v domácnosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.15 07:40

Ahoj potřebuji radu cca před měsícem mě začalo bolet mezi prsy na hrudní kosti dostala jsem omeprazol a když nepomůžou tak na hadicku teď jsem chytla střevní chřipku se vším všudy jsem hladová tak mě bolí úplně všechno nechápu že mi ty léky nepomohly když jsou na žaludek…napadlo mě jestli ty bolesti nemám od patere celý den v práci sedím v jedné poloze spím na břiše a máme musím říct nekvalitní postele bolí mě z ní záda a na bolesti hrudní páteře také trpím…poraďte nebo se mám příklanet k těm vředum nehubnu mám pořád stejně a chuť k jídlu taky dobrá…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat