Bolest podbříšku - může to být vaječník, nebo srůsty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anny_sn
Kecalka 153 příspěvků 27.11.18 16:26
Bolest podbrisku - vajecnik, srusty?

Ahoj, uz treti tyden me trapi takova rezava, bodava bolest v pravem podbrisku. Slepak to neni, byla jsem s nim v cervnu na operaci, ten uz nemam, takze zbyva, ze by vajecnik? Projevuje se tak zanet nebo neco? Slysela jsem i, ze se muzou po operaci udelat nejake srusty - mohlo by to byt i tim? Neni to vylozene bolest k nevydrzeni, ale je to hodne neprijemne.
Odesla jsem od sve gynekolozky a k novemu jsem prave objednana na prvni navstevu az na leden, ale kdyby bylo nejhur, snad by me vzal i driv, pro jistotu…

Reakce:
tininas
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 27.11.18 16:30
@Anny_sn píše:
Ahoj, uz treti tyden me trapi takova rezava, bodava bolest v pravem podbrisku. Slepak to neni, byla jsem s nim v cervnu na operaci, ten uz nemam, takze zbyva, ze by vajecnik? Projevuje se tak zanet nebo neco? Slysela jsem i, ze se muzou po operaci udelat nejake srusty - mohlo by to byt i tim? Neni to vylozene bolest k nevydrzeni, ale je to hodne neprijemne.
Odesla jsem od sve gynekolozky a k novemu jsem prave objednana na prvni navstevu az na leden, ale kdyby bylo nejhur, snad by me vzal i driv, pro jistotu…

Ahoj.

A nebyly Ti po slepáku doporučeny lázně? Nejlépe léčba ve Františkových Lázních?

Ty by srůstům měly předcházet.

PS: Pokud jsi tedy v „produktivní“ věku. :)

Anny_sn
Kecalka 153 příspěvků 27.11.18 16:40

@tininas
Ne, o laznich mi nikdo nic nerekl :-) Je mi 32, ale uz mam dve deti, coz je asi konecna :-))

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1015 příspěvků 27.11.18 18:33

já mám srusty po zánetu a cítím je jakoby me neco v podbřišku tahalo, obcas řezalo…
Bohužel ti ale nikdo neřekne, co je u tebe přičinou.

Zzzuz
Povídálka 47 příspěvků 27.11.18 21:42

@Anny_sn asi ti nepomůžu, ale mě bolest v podbříšku 2× dohnala na gynekologii, a byla jsem si jistá, že mám cysty nebo endometriózu. Bolest nebyla silná, spíš otravná. Trvala skoro tři týdny. Prvně jsem odešla s obyčejným kvasinkovým zánětem a podruhé to bylo na gynekologii ok a bolest pramenila od zad. Ale měla jsem fakt nahnáno. Hlavně jsem na to pořád myslela (taky jsem delší dobu čekala kvúli termínu na gynek.) a pořád jsem se kontrolovala a hlídala. Uvidíš, že to nebude nic vážného. Spíš bych to vyšetření pro klid duše něhak urychlila…

Anny_sn
Kecalka 153 příspěvků 28.11.18 08:41

@Zzzuz
Diky. Ja si raky rikam a doufam, ze to nic nebude a ze treba po menstruaci to prejde, ale jsem z toho neklidna. A kdyz jsi mela ten kvasinkovy zanet, to jsi u toho mela i vytok nebo nejake potize? Nebo jen ty bolesti?

Zzzuz
Povídálka 47 příspěvků 28.11.18 13:50

@Anny_sn právě, že jen ty bolesti. Žádné jiné problémy jsem neměla. Což bylo teda zvláštní, ale bylo to tak.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >