Reklama

Bolest při kojení, krev

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anna85
Kecalka 294 příspěvků 12.01.17 08:40
Bolest pri kojeni, krev

Zdravim, nema nekdo zkusenost s bolesti prsou pri kojeni? Kojim uz 5 mesicu bez problémů, najednou bolest pri samotnem kojeni a jeste aspoň pul hodinu potom. Prevazne bradavka, ale jakoby spis zevnitr. Take jsem dnes objevila krev na bradavce po kojeni. Nevim jestli to ze mne taha tak urputne, treba uz mu mleko nestaci, nebo ho neni tolik co by si predstavoval. Na zanet to nevypada. Tak nevim zda jet k doktorovi. Predem dekuji :)

Reklama

Reakce:

stafička
Kecalka 267 příspěvků 12.01.17 09:09

Zdravím, také jsem měla bolestivé kojení. Syn mi dokonce až „rozžvýkl“ bradavku. Kamarádka mi dala tehdy třezalkový olej. Natřít před kojením, nechat chvilku působit a po pár dnech byl klid ;).

stafička
Kecalka 267 příspěvků 12.01.17 09:10

Zdravím, také jsem měla bolestivé kojení. Syn mi dokonce až „rozžvýkl“ bradavku. Kamarádka mi dala tehdy třezalkový olej. Natřít před kojením, nechat chvilku působit a po pár dnech byl klid ;).

peta81
Ukecaná baba ;) 2009 příspěvků 12.01.17 09:32

@Anna85 a nezuzla te moc urputne? 5 mes, to by mohly brzy prijit zuby :nevim: pokud by to bylo jen to, musi se to proste vydrzet a prezit, deti maji ruzna obdobi a ruznou potrebu kojeni.
ja odkojila dve a druhy syn mi pri rustu zadnich zubu vytvoril na jednom prsu bolavou trhkinku. jak ho bolely ty dasne, sal jinak, hodne se poustel a pak zas uplne zakousaval. bolelo to desne.
zkus si ditko posunout nebo kojit v jine pozici.
a to se ti spousti krev z mlekovodu??

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 12.01.17 10:18

Me takhle bolely bradavky kdyz jsme - oba- meli moucnivku…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama