Bolest při kojení, krev

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anna85
Kecalka 341 příspěvků 12.01.17 08:40
Bolest pri kojeni, krev

Zdravim, nema nekdo zkusenost s bolesti prsou pri kojeni? Kojim uz 5 mesicu bez problémů, najednou bolest pri samotnem kojeni a jeste aspoň pul hodinu potom. Prevazne bradavka, ale jakoby spis zevnitr. Take jsem dnes objevila krev na bradavce po kojeni. Nevim jestli to ze mne taha tak urputne, treba uz mu mleko nestaci, nebo ho neni tolik co by si predstavoval. Na zanet to nevypada. Tak nevim zda jet k doktorovi. Predem dekuji :)

Reakce:

stafička
Kecalka 267 příspěvků 12.01.17 09:09

Zdravím, také jsem měla bolestivé kojení. Syn mi dokonce až „rozžvýkl“ bradavku. Kamarádka mi dala tehdy třezalkový olej. Natřít před kojením, nechat chvilku působit a po pár dnech byl klid ;).

stafička
Kecalka 267 příspěvků 12.01.17 09:10

Zdravím, také jsem měla bolestivé kojení. Syn mi dokonce až „rozžvýkl“ bradavku. Kamarádka mi dala tehdy třezalkový olej. Natřít před kojením, nechat chvilku působit a po pár dnech byl klid ;).

peta81
Ukecaná baba ;) 2094 příspěvků 12.01.17 09:32

@Anna85 a nezuzla te moc urputne? 5 mes, to by mohly brzy prijit zuby :nevim: pokud by to bylo jen to, musi se to proste vydrzet a prezit, deti maji ruzna obdobi a ruznou potrebu kojeni.
ja odkojila dve a druhy syn mi pri rustu zadnich zubu vytvoril na jednom prsu bolavou trhkinku. jak ho bolely ty dasne, sal jinak, hodne se poustel a pak zas uplne zakousaval. bolelo to desne.
zkus si ditko posunout nebo kojit v jine pozici.
a to se ti spousti krev z mlekovodu??

Alyss1
Závislačka 2819 příspěvků 5 inzerátů 12.01.17 10:18

Me takhle bolely bradavky kdyz jsme - oba- meli moucnivku…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >