Bolest půlky hlavy - máte někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.19 22:48
Bolest půlky hlavy máte někdo?

Ahojky už měsíc mě bolí levá strana hlavy a sem tam úplné jako by mi v té hlavě někdo šťoural jde do za krk do lopatky, ale vše jen na té levé straně. Už se začínám bát že to je něco vàžného màte někdo zkušenost?

Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 06.03.19 22:52

Normálka. Migrény mam vzdycky na jedné straně a pak i normální bolesti mimo migrénu.

adriana24
Závislačka 3030 příspěvků 06.03.19 23:06

já mám zkušenosti s migrénama, ale mě u nich teda nebolí jenom hlava, nevidím, je mi hrozně zle atd…ale to mi zjistili až v nemocnici, že to je migréna a ne nějakej nádor

Janli
Echt Kelišová 8168 příspěvků 06.03.19 23:26

Zajdi k lékaři, nech se zkouknout neurologem, jen tak pro sichr. Ale na 99% i můžu říct, že to je debilní migréna...….

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 00:52

Zakladatelka:Ale aby migréna trvala denně už měsíc děsně mě táhnou záda napadla mě i páteř?

Jana206
Nadpozemská drbna 27157 příspěvků 07.03.19 01:04

Jdi k lékaři, nemáme vesteckou kouli. Toto dle me nejsou priznaky migreny ale spíš tenzni cefaley, tenzni bolesti hlavy se stěhují i na siji a dál. Casto souvisí se sedavym zaměstnáním,nutnosti cuceni do Pc,malo pohybu. Je tu vsak i moznost mnohem vážnějšího problému, treba nádoru. Odpověď dá pouze specializovane vyšetření.

LenkaN26
Závislačka 4188 příspěvků 07.03.19 06:23

Může to být zánět trojklaného nervu . Měla jsem podobné bolesti. Nejlépe zajít na neurologii.

Lizaveta
Závislačka 4960 příspěvků 07.03.19 06:25
@Anonymní píše:
Ahojky už měsíc mě bolí levá strana hlavy a sem tam úplné jako by mi v té hlavě někdo šťoural jde do za krk do lopatky, ale vše jen na té levé straně. Už se začínám bát že to je něco vàžného màte někdo zkušenost?

Zajdi k lekari :roll: Byla jsem taky. U mnoha. A vis, co zjistili? Prd. Ze mi nic neni. Uz tam nelezu a resim to jinde. V 17 to bylo nejhorsi. Bolest, jako by mi chtel nador vymacknout leve oko ven z hlavy. Nakonec je to opravdu od krcni patere, ktera souvisi s bederni, krizem atd. Zajdi radsi k fundivanemu fyzioterapeutovi. Zacni cvicit jogu. Kolecko doktoru si klidne projdi, kdyz uz platime nehorazne prachy za pojisteni…byla bych strasne zvedava, na co prijdou…

Anndy9
Kecalka 187 příspěvků 07.03.19 06:39

Mě takhle bolela hlava přesně na jedné straně,na pravé asi cca půl roku,furt jsem doktora odkládala a nakonec jsem tam šla. Byla jsem u neurologa,migréna se nepotvrdila,ale měla jsem zablokovanou pravou stranu páteře a od toho to bylo. Chodila jsem na rehabilitace a hlava pak bolet přestala :) Ale opravdu to chce zajít k.lékaři :)

Kaci89
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 07.03.19 07:58

Ahoj ja mam tak jednou mesicne migrenu a boli me pulka prave strany a tahne me to od krcni patere. chodila jsem na rehabilitace, ty pomohly jen dokud jsem tam chodila.na neurolozku jsem stesni nemela, poslala me na resonanci tam vse ok a predepsala nimesil, coz me nepotesilo, protoze jsem se prasku spise chtela zbavit. :zed: no po porodu skoro vymizela (tuk tuk)

Váš příspěvek
Reklama