Bolest u pupku vlevo

1318
14.3.17 21:23

Bolest u pupku vlevo

Ahojky všichni ????
Manžela od pátku bolí břicho, v levo, ve stejné rovině jako je pupík. V pondělí byl na chirurgii, doktor mu řekl že z chirurgického hlediska to nic není, pichnul mu injekci a hotovo. Jenže ho to bolí pořád, takže jde zítra k obvodnímu, snad ho pošle na sono a odběry. Jsem z toho nervózní, nic jiného mu není :think: Nezvrací, stolice ok, chuť k jídlu taky. Máte některá zkušenost?
Ještě dodám že jsme nekuřáci, abstinenti…
Díky a pěkný večer :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7552
14.3.17 21:27

Slepé střevo stále má? Nechala bych si udělat CRP, jestli to není právě ten zánět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1318
14.3.17 21:28

Jj ještě má, ale chirurg ho vyloučil :think: taky mě to napadlo ale

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7552
14.3.17 21:31

Vyloučil??? ta jistota…pokud něco neustále bolí na jednom místě, nejsou to jen plyny či stravovací chyba..
Teplotu si měřil? Bý t jím, šla bych k Dr. znovu, obzvlášt pokud se bolest stupňuje. Bolí ho to u jeho levé strany jo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1318
14.3.17 21:36

Teplotu nemá, bolí ho to pořád stejně. Úlevu cítí pí teplém obkladu. :nevim: Bolest není závislá na pohybu, jídle :think: jsem bezradná :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7552
14.3.17 21:40

Je kuřák? No, ona všeobecně bolest kolem pupku může směřovat na slepák, ale také na žaludek, slinivku, střeva či pupeční kýlu.
Pošli ho k lékaři a nenech ho odbýt!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1318
14.3.17 21:51
@pannda píše:
Je kuřák? No, ona všeobecně bolest kolem pupku může směřovat na slepák, ale také na žaludek, slinivku, střeva či pupeční kýlu.
Pošli ho k lékaři a nenech ho odbýt!

NN nekuřák, abstinent. Ráno maže na obvod, jsem zvědavá a nervózní. Vím že npb se nesmí podcenit :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7552
15.3.17 21:39

Jak manžel dopadl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1318
23.4.17 08:31

@pannda