Bolest ucha bez příčiny

57
27.7.19 19:30

Bolest ucha bez příčiny

Už si nevím rady syn 6 let před týdnem že ho bolí ucho šla jsem k doktoroj na orl ale nic ucho čisté bez nálezu. Včera zas v noci rev že ho bolí ucho opět jsme jeli k dr a nic. Už si nevím rady co s ním nebo kam s ním jít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
394
27.7.19 20:39

A nemůže to být něco se zubem nebo mandle? Že by mu to střílelo do ucha? Jestli na ORL nic neobjevili :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
27.7.19 20:44

Ještě třeba jestli nespává u otevřeného okna, že by chytil průvan.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
834
27.7.19 21:21
@Koblyha píše:
Už si nevím rady syn 6 let před týdnem že ho bolí ucho šla jsem k doktoroj na orl ale nic ucho čisté bez nálezu. Včera zas v noci rev že ho bolí ucho opět jsme jeli k dr a nic. Už si nevím rady co s ním nebo kam s ním jít

Po poradě v lékárně bych mu zakoupila ušní svíce, případně ušní kapky. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3897
27.7.19 21:26

Mně tohle udělala rýma. Přitom rýmu jako takovou jsem neměla. Prostě se mi projevila v uchu. Doktor to pouze odhadl, asi to nejde úplně poznat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.7.19 21:30

Od zubu

Ja to mela od zubu, kdyz rostl, nedávno i od osmičky, která se po letech rozhodla zase trochu povyrust. Jak to přišlo tak to odeslo. Taky jsem plasila na ORL, byla jsem pred porodem, ale nález čistý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
521
27.7.19 22:15

Mě občas bolí ucho když se v noci hodně zpotím, což by klidně mohlo v tomto počasí být. Případně si děti stěžují na bolení ucha když jim nevysuším uši po plavání tyčinkama. Nemohlo by to být z toho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama