Vyndání stehu z dásní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucc23
Kecalka 124 příspěvků 26.07.19 12:36
Vyndani stehu z dasni

Dobry den,
Prosim o radu. Se synem skoro 4/roky jsme vcera byli na trhani zubu ppd narkozou. Syn od malicka nema sklovinu a zuby se rozdroliki. Doktor ty zbytky teda vytrhl. Syn prisel o cele horni patro a ma ho zasite. Jelikoz to bylo pro syna fakt trauma, i kdyz pod narkozou. Mam strasne obavy z toho jak mu ty stegy doktor vynda. Jelikoz pusu nechce otevrit ani n, natoz doktorovi. Tudiz, napadlo me je mozne aby doktor dal malemu nejakou oblbovacku aby mu ty stehy vyndal. Ma jich tam dost. Vubec si nevim rady, na koho se obratit o radu.
Dekuji za jakkoukoliv odpoved.

Reakce:
Pvln34
Kecalka 189 příspěvků 26.07.19 12:44

A je potreba tie steny určite vybrať? Ja som mala samprozpustne napríklad. Ale injekciu doktor určite poda, len na viacero miest a mňa trebárs injekcia boli viac než samotné vŕtanie zubu.
Este je možnosť analgosedace, ale kvôli stehom to asi neudelaju, je to predsa len zásah do organizmu.

Lucc23
Kecalka 124 příspěvků 26.07.19 12:45

On prave nema ty vstebavaci, tyhle musi ven :confused:

Pvln34
Kecalka 189 příspěvků 26.07.19 12:45

Inak ak má zúbky vytrhane od včera, tak ho celá tá pusa pekne boli a ďasná budú taky natekle. Ešte by som pár dní počkala, ono to časom povolí a pusu otvorí a menšou bolesťou

LilyJane
Kecalka 258 příspěvků 26.07.19 13:06

Tak pokud mu to včera zašili, tak teď určitě stehy vytahovat nebudou. Mi je vytahovali po 6 týdnech a to už byla ta rána úplně zahojená a v klidu.
Ani to samotné vytahování cítit skoro nebylo… přišlo mi to jako kdyby si člověk tahal přes dáseň zubní nit. Z mé zkušenosti injekce na lokální anestezii se vůbec nevyplatí a bude ho bolet rozhodně víc než to vytahování stehů.
Do té doby to snad bude v pohodě a malý pusu otevře. Držím palce!

Lucc23
Kecalka 124 příspěvků 26.07.19 13:22

Prave, za tyden uz jsme objednany na vyndani stehu :confused:

Uživatel je onlinelafelay
Kecalka 191 příspěvků 26.07.19 14:04

Mně teď nedávno stehy vytahovali a ani jsem o tom nevěděla. Fakt, vůbec nic. Až když zubarka položila nástroje jsem se s údivem ptala jestli je hotovo. Měla jsem je v puse asi 10 dní, preju ať to malý zvládne.

Váš příspěvek
Reklama