bolest v oblasti pupíku

2857
28.9.06 16:22

bolest v oblasti pupíku

ahoj

můžete mi prosím někdo říct, jestli jste to v těhu taky měly??? začlo mi to asi před dvěma dny - jen občas mírné píchnutí přesně u pupku - no spíš 1 cm vpravo od pupku… nevěnovala jsem tomu pozornost, ale dnes odpoledne, jsem nemohla vstát zpříma a narovnat se - jako by mi v olbasti pupku někdo něco zkrátil … nevím jak to vysvětlit přesněji..... po pár minutách se to teda rozejde, ale když zvedám prcka nebo delší dobu sedím a stoupnu si tak to teda cítit jde - prostě píchavá bolest u pupíku…

S Michalem jsem nic takovýho neměla… jsem po císaři, ale sešívaný je to dole (teda nevím jak vevnitř že…)
tak kdybyste měl někdo zkušenost - tak uvítám nějakou radu:o)

Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

197
28.9.06 16:52

Já tohle píchání taky měla. Teda nevim, jestli jde o stejnou věc. Někde jsem četla (snad i tady na emiminu v diskuzích)a potom se na to pro jistotu ptala ještě gynekoložky a bylo mi řečeno, že je to tím, jak se začne děloha rychle zvětšovat, tak se napínají vazy v břiše a to způsobuje to píchání. Mě píchalo dost na pravý straně (chvíli jsem si dokonce myslela, že mám slepáka). Psali, že to píchá a tahá hlavně tam, kde máš ty vazy kratší což bývá většinou (nevím proč) na pravý straně břicha. Ale já to měla už někdy okolo 4měs. těhotenství. I když to asi záleží na tom, jak rychle a s jakou intenzitou roste bříško a zvětšuje se děloha.
Nevim, jestli jsem tě uklidnila, stejně to radši řekni ještě svýmu gynekologovi, jistota je jistota.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
28.9.06 17:32

Ahoj,

taky mě píchalo u pupku, kolem 20.týdne. Podívala jsem se teď do svého „těhu deníčku“ a tam mám, že to taky byla pravá strana 8O
Myslím, že nic vážného to nebude, ale určitě bych o tom informovala gyndr.
Přeji pohodový zbytek těhu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11779
28.9.06 18:39

Jo jo já to měla, a docela často, tak od 24.tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
28.9.06 20:40

ahoj holky

moc děkuju za uklidnění… k dr. jdu příští týden… píchání zatím ustalo takže se cítím hned plná života:o) tedy v rámci možností:o)

ještě jednou díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4454
29.9.06 11:34

Taky to znám. Občas píchání, občas bodání, občas pocit, že mě mimčo snad tahá zespodu za pupík nebo co :-)

Jinak bolesti obecně mívám dost často - vždycky mám tak trochu nahnáno, ale ulidňuji se tím, že se to ve mě prostě všechno napíná a chystá na porod. Tak snad to bude O.K. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama