Bolest zápěstí

764
2.5.17 13:50

Bolest zápěstí

Ahoj :mavam: prosím vás o rady co na bolest. Dělám manuální práci a už déle mě trápí bolest zápěstí. vždy byla bolest malá a téměř neřešitelná ale dnes jsem si hodně namohla ruku na noční směnně. bolí zápěstí, palec až po prostředník, křeče občas vystřelují až k lokti. Neřešila bych to zatím ( dle mého přetížení a namožení ) ale dnes je bolest hrozná, křečovitá a když chci něco zmáčknout tak to bolí ale také i v klidovém režimu. Ortéza nezabírá. Zvažuji návštěvu lékaře ale ted bych spíše potřebovala radu co na to. Večer mě čeká další směna. Nevíte prosím zda ledovat, nahřívat, prášky, ortéza ano či ne?? :) děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2265
26.5.17 18:51

Muze to byt karpalama, doporucuji navstevu neurologa, pripadne obvodniho lekare a vystavit zadanku na vysetreni EMG :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
28.5.17 19:41

Krasny den boli me zapesti na prave ruce kdyz ji ohnu mam na ruce boulu nevite co to muze byt delam manualni praci tak ze ruka je velmi namahana dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
756
29.5.17 07:43

@Nicollka1993 Možná je to namožené zápěstí, ale dle popisu problému by to mohlo být i od páteře, možná ti brní i malíček a prsteníček a možná i pod lopatkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama