Bolesti pánve, kyčle v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
TýnušeS.89
Nováček 5 příspěvků 05.02.19 17:48
Bolesti pánve, kyčle......

Mám dotaz, jestli se s tím někdo setkal. Jsem 37tt a v noci mě šíleně bolí kyčle a nemohu se ani otočit, nebo se posadit jak mi ta bolest vystreluje do celého spodku, Kyčle, pánev, třísla… stačí 10min spánku a vzbudí mě šílená bolest a nejde mi se pomalu hnout… mám zvláštní obavy jak to bude u porodu zda to bude takto bolet jestli vůbec zvládnu bez problémů porodit… co myslíte… nesetkal se s tím někdo???

Reakce:
Daenerys91
Kecalka 413 příspěvků 5 inzerátů 05.02.19 17:57

ano, měla jsem to samé na konci, je to normální. Bylo to příšerný, 2 týdny před porodem jsem v noci téměř nespala kvůli tomu. Ale porod proběhl rychle a bez problémů. Buď v klidu, je to normální, tělo se připravuje na porod.

TýnušeS.89
Nováček 5 příspěvků 05.02.19 17:58

Děkuji moc, jsou to spíše pocity abych porod díky tem bolestem zvládla… proto že přesně ta poloha porodu mi dělá problém…

Tunrida
Hvězda diskuse 48879 příspěvků 05.02.19 18:07
@TýnušeS.89 píše:
Děkuji moc, jsou to spíše pocity abych porod díky tem bolestem zvládla… proto že přesně ta poloha porodu mi dělá problém…

Však si případně řekneš, že máš v té poloze bolesti.
Jinak je to fakt normální. Až budeš těhotná podruhé, bude tě to bolet mnohem dřív.

TýnušeS.89
Nováček 5 příspěvků 05.02.19 18:10

Já už právě čekám druhé mimčo :) jen to je už pár let a vůbec nic z toho co zažívám teď sem neměla proto jsem z toho trošku vyplasena :lol:

pidalina
Kecalka 289 příspěvků 05.02.19 18:10

@TýnušeS.89 Měla jsem od 30.týdne, ale mě tam malá skřípla pravděpodobně nějaký nerv. Nejdřív mě to bolelo, pak jsem začala kulhat a k porodu jsem šla o dvou berlích. Rodila jsem plánovanou sekcí, s nohou jsem téměř nemohla hnout. U mě teda byla jedna noha výrazně horší. Myslím že ty snad porodíš dřív než by se to takhle vystupňovalo.. Na noc, abych se vyspala, jsem si brala paralen, byla tam docela úleva. A nacpat mezi nohy celou peřinu, aby byly kyčle co nejdál od sebe. Držím palce!

Uživatel je onlineP4ja
Echt Kelišová 7784 příspěvků 1 inzerát 05.02.19 18:12

Mě kyčle bolely taky. Pomáhal velký těhotenský polštář.

Tunrida
Hvězda diskuse 48879 příspěvků 05.02.19 18:20
@TýnušeS.89 píše:
Já už právě čekám druhé mimčo :) jen to je už pár let a vůbec nic z toho co zažívám teď sem neměla proto jsem z toho trošku vyplasena :lol:

Tak to ti teda upřímně závidím. Já to měla s prvním tak podobně jak ty a druhým jsem chodila už od půlky jak kačena,protože to bolelo :roll: :lol:

TýnušeS.89
Nováček 5 příspěvků 05.02.19 18:43

@Tunrida Tak to ti nezávidím, protože to je vážně masakr ..... nějakou dobu mě to drží není to až teď ale poslední 2 týdny to už je fakt moc :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >