Vaše bříško 17tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vavanda
Povídálka 26 příspěvků 05.02.19 10:41
Vaše bříško 17tt

Pochlubte se svými bříšky v 17tt :srdce:

Přečtěte si článek: Jak probíhá 17. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Natálka26
Kelišová 5639 příspěvků 05.02.19 10:48

Proč?

debra.morgan
Kelišová 6108 příspěvků 05.02.19 10:57

k čemu by ti to bylo? :roll:

carola
Kelišová 7257 příspěvků 05.02.19 11:00

Možná je to nějakej honič. :)

debra.morgan
Kelišová 6108 příspěvků 05.02.19 11:02
@carola píše:
Možná je to nějakej honič. :)

ale prosimtě, KAŽDÁ pupkatá, co si toto fotí ti napíše, že takoví nejsou a jestli jo, tak JIM to přece neva, co si u toho děla :mrgreen: :mrgreen: to tu neznáš? :mrgreen:

carola
Kelišová 7257 příspěvků 05.02.19 11:04
@debra.morgan píše:
ale prosimtě, KAŽDÁ pupkatá, co si toto fotí ti napíše, že takoví nejsou a jestli jo, tak JIM to přece neva, co si u toho děla :mrgreen: :mrgreen: to tu neznáš? :mrgreen:

No právě. Mě toto nebralo,ale chápu,že někdo si to hodně užívá,tak mi to přijde naprosto v pohodě v těch soukromých skupinkách,ale ne takhle veřejně. Pak mě spíš napadá nějakej ten ouchyl. :D

chaela
Ukecaná baba ;) 1745 příspěvků 1 inzerát 05.02.19 11:04

Tak mě třeba baví koukat na břicha holek, co jsou ve stejném týdnu, ale nenapadlo mě zakládat kvůli tomu diskuzi. Zaprvé, je jich tu milion, zadruhé, google. A zatřetí, nedávám svoje fotky net, i když i to mě nedávno napadlo, ale naštěstí jsem se z toho hormonalniho blázince včas vzpamatovala a neudělala to :)

carola
Kelišová 7257 příspěvků 05.02.19 11:06
@chaela píše:
Tak mě třeba baví koukat na břicha holek, co jsou ve stejném týdnu, ale nenapadlo mě zakládat kvůli tomu diskuzi. Zaprvé, je jich tu milion, zadruhé, google. A zatřetí, nedávám svoje fotky net, i když i to mě nedávno napadlo, ale naštěstí jsem se z toho hormonalniho blázince včas vzpamatovala a neudělala to :)

Není na tom nic špatného. Holky tu mají skupinky,kde mají termíny ve stejný měsíc,tak tam mi to přijde naprosto v pohodě.

Markéta80
Hvězda diskuse 41990 příspěvků 05.02.19 11:12

@Vavanda a že sama se nepochlubíš? Najdi si uzavřenou se stejným termínem a tam jistě fotek bude dost :palec:

karkarka
Závislačka 3188 příspěvků 05.02.19 11:25

Jo? Dnes druha diskuze o pupkach, pokazde aby davaly zensky fotky a zakladatelka zadnou nedala.

Vavanda
Povídálka 26 příspěvků 05.02.19 11:51

@carola kde najdu takovou skupinku? Jsem tu nová moc se tu nevyznám a žádná soukromá skupinka se mi tu neukazuje. Uchylák opravdu nejsem, jenom jsem v 17tt (nečekaně) a nemám žádné břicho, tak mě zajímalo jak jsou na tom slečny ve stejném týdnu. :kytka:

karkarka
Závislačka 3188 příspěvků 05.02.19 12:04

@Vavanda tady jde spis o to,ze sama si žádnou fotku nevložila.

Natálka26
Kelišová 5639 příspěvků 05.02.19 13:20
@Vavanda píše:
@carola kde najdu takovou skupinku? Jsem tu nová moc se tu nevyznám a žádná soukromá skupinka se mi tu neukazuje. Uchylák opravdu nejsem, jenom jsem v 17tt (nečekaně) a nemám žádné břicho, tak mě zajímalo jak jsou na tom slečny ve stejném týdnu. :kytka:

Co je těžký ho zadat do Googlu a kouknout se jak jsou na tom ostatní? Bude to stejně anonymní jako tady.

debra.morgan
Kelišová 6108 příspěvků 05.02.19 13:23
@Vavanda píše:
@carola kde najdu takovou skupinku? Jsem tu nová moc se tu nevyznám a žádná soukromá skupinka se mi tu neukazuje. Uchylák opravdu nejsem, jenom jsem v 17tt (nečekaně) a nemám žádné břicho, tak mě zajímalo jak jsou na tom slečny ve stejném týdnu. :kytka:

a jako k čemu ti ta informace bude? to pujdes za doktorkou a budes delat tytyty, proc ja nemam pupek když anča z epipi už ano? :roll: btw když už se chceš srovnavat tak si k tomu aspon najdi ženu s podobnou postavou. ono srovnavat se s holkou, ktera nosi velikost 38 a holkou co nosí třeba 46 asi nebude mit vypovidajici hodnotu.

Vavanda
Povídálka 26 příspěvků 05.02.19 14:41

@debra.morgan @Natálka26 Teda vy jste akční, neprožívejte to tolik, jsou tu všelijaké diskuze a zajimalo mě jestli na tom někdo není stejně a chtěla si popsat o pocitech atd. Dejte pokoj hyeny :zed: Něco není podle vás a můžete se po.rat. Vy to tu řídíte nebo o co se snažíte, ze mi dáváte kázání? :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >