Malá váha ve 39tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andys20
Povídálka 35 příspěvků 05.02.19 17:41
Malá váha ve 39tt

Ahoj holky tak sem dneska byla na kontrole kde mi bylo řečeno že maléj nepřibyra a že je moc malinkéj min t měl 2545kg dneska 2500kg říkal že na to že jsme ve 39tt je maléj prej to nemusel změřit správě že může mít méně a nebo více kdyby méně tak prej je to nějaká disfunkce nebo co tak prej při týden kontrola a den po kontrole mě předává porodnici že tam se rozhodne co s ním jestli vyvolávání nebo řeknou že je to v pořádku jinak ozvi v pořádku a průtok krve k malému taky v pořádku.. Docela se bojím je tu nějaká maminka která měla ten samej problém a poradila mi nebo spíš uklidnila mě ze to bude dobrý že je to v pořádku že měla něco podobného.? děkuji za jakou koliv odpověď

Reakce:
Anitramm
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 05.02.19 17:44
@Andys20 píše:
Ahoj holky tak sem dneska byla na kontrole kde mi bylo řečeno že maléj nepřibyra a že je moc malinkéj min t měl 2545kg dneska 2500kg říkal že na to že jsme ve 39tt je maléj prej to nemusel změřit správě že může mít méně a nebo více kdyby méně tak prej je to nějaká disfunkce nebo co tak prej při týden kontrola a den po kontrole mě předává porodnici že tam se rozhodne co s ním jestli vyvolávání nebo řeknou že je to v pořádku jinak ozvi v pořádku a průtok krve k malému taky v pořádku.. Docela se bojím je tu nějaká maminka která měla ten samej problém a poradila mi nebo spíš uklidnila mě ze to bude dobrý že je to v pořádku že měla něco podobného.? děkuji za jakou koliv odpověď

Hlavně zachovej klid. ;) Mně tvrdili, že syn bude mít max.2800-3100 g a měl 3600. ;) Tam fakt stačí trochu nepřesně něco změřit a půl kila lítá sem a tam. Tak se neboj, určitě váží víc. No a i kdyby se narodil s váhou 2500, tak se svět nezboří a on to dožene. Ale podle mě to změřili nepřesně. :kytka:

Barbor87
Nováček 5 příspěvků 05.02.19 17:47

Hlavne bud v klidu :hug: me desily od 23tt ze je neco spatne a ze je dcerka hrozne mala, dokonce den pred porodem jsem byla na mereni a rekli mi, ze podle hlavicky ma nejakych 2600g a druhej den, kdyz se narodila tak mela 3170g . Proste byla tak polozena, ze vypadala mensi :D :srdce:

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47233 příspěvků 05.02.19 17:48

Ja sla rodit miminko 2700 a narodilo se mi druhej den 3450:)

TýnušeS.89
Nováček 5 příspěvků 05.02.19 17:52

Vůbec se nestresuj… Rodila jsem 40+2 A můj malý princ měl 2440 :D jednu noc byl v inkubatoru aby si udržel teplotu protože byl malinký a pak se mnou pořád a pořád naprosto zdravé miminko :) dnes mu je 9let a je jen drobný ale naprosto v pořádku… Nemusíš mít z ničeho strach…

Markéta N.V.
Kecalka 384 příspěvků 05.02.19 18:02

To jejich mereni :zed: me doktorka rekla mesic pred terminem, ze na moji postavu a uzkou panev bych mela zacit zkouset vyvolavat, abych nemela tezky porod, ze uz ma 3kg. Takze ja porad horky sprchy, 2× denne sex a dalsi veci.. Absolutne k nicemu.. Jeste tyden jsem prenasela.. Porodila jsem a oni mi hlasili vahu.. 2× jsem se ptala, kolik? 2690g!
Jak je mozny, ze pred vic, jak mesicem mel 3000g a porodni vaha byla 2690g? Takze bud v klidu to jejich mereni je k nicemu..

Hoa Mai
Kelišová 6000 příspěvků 19 inzerátů 05.02.19 18:08

@Andys20 Mam dve zname,kterym se narodily v terminu deti s vahou 2500g a 2400g. Kluk to velmi rychle dohnal,okolo pul roku veku uz to bylo standardni dite,nikdo by mu nizsi porodni vahu nehadal. Holcicka je i ve trech letech stale velmi drobna,ale jinak je v poradku, vyvojove v norme,jen je proste mala. Ja sama jsem tedy mela deti s prumernou porodni vahou,ale pred porodem mi dobre zmerili jen prvniho,u druheho a tretiho ditete byl odhad o pul kila nizsi oproti realu.

warita
Echt Kelišová 9368 příspěvků 3 inzeráty 05.02.19 18:25

Neter se narodila se 2400g tusim, nejsem si jista. Byla hodne drobna a doted to neni obrik, ale naprosto zdrava.

Moje vlastni dite melo taky pod 3kg. A je to krasna holcicka, naprosto v norme. Ba bych dokonce rekla, ze je o neco vyssi, nez vrstevnice.

Ja bych se na tvem miste tesila, ze budu rodit 2,5 kilove dite a ne 4 kiloveho metracka. Bude venku na to tata.

Anitramm
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 05.02.19 18:29
@dalmatinka 123 píše:
Ja sla rodit miminko 2700 a narodilo se mi druhej den 3450:)

Tak to je docela slušnej rozdíl. :lol:

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 3 inzeráty 05.02.19 19:12

Taky mi říkali, že je malá menší, měla pak nakonec kolem 2,5 kila - teďka je to zdravá holčička normálního vzrůstu a váhy :) bude to ok :kytka:

dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 16083 příspěvků 05.02.19 19:41

Malý se narodil o dva týdny dříve, vážil 2440 g, když jsem s ním odcházela z porodnice měl 2220g, přišel mi hrozně malinkatej, ale rychle přibýval.

V pátek se neteři narodila holčička 2290 g.

Příspěvek upraven 06.02.19 v 12:38

Baruunečka
Kecalka 155 příspěvků 05.02.19 21:48

@Andys20
Taky záleží,jak velka jsi byla ty a otec ditete při narození. Ja v termínu mela 2700g,manžel asi 3100. Takže i moje dite nemelo v terminu ani 3 kg. A porad je drobeček,to ma po me. A přitom naprosto zdravý dite. Ale me zmerili dite správně. Pred termínem uz brblali,ze je o 3 týdny mensi. Průtoky i placenta apod,vse bylo taky v poradku. Bude to v pohode ;)

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 2076 příspěvků 06.02.19 08:52

Ja mela vahovy odhad jen z posledniho velkeho utz ve 31. tydnu. To mi doktor rikal, ze bude mensi, max kolem tech 3 kil. Ja jsem taky mala a drobna. Narodil se necele tri tydny pred terminem s vahou 2270 g a byl uplne v pořádku, nemusel do inkubatoru, jen prvni den byl ve vyhrivanem lůžku, ja na jipce po sekci. Musela jsem ho hodne oblekat, ac bylo leto, z porodnice jsme sli s vahou 2100 g..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Spisovatelku prý rozčílila vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >