Bolesti při ovulaci 13. - 16. den cyklu

7
1.10.10 13:23

bolesti při ovulaci

Ahoj, poradíte něco jak zahnat bolesti při ovulaci? Mám hrozné bolesti mezi 13tým a 16tým dnem cyklu. Nejsou trvalé, ale jsou to takové návaly, třeba i v noci ´musím vstát a jít na záchod aby se mi ulevilo. Původně jsem myslela, že to jsou střevní potíže, ale je to každý cyklus stejnou dobu a vychází to na ovulaci. Zrovna dnes v noci to bolelo tak hrozně v podbřišku, byla jsem celá zpocená a nevěděla co dělat. Trvá to vždycky tak 10-20 minut tak 5 krát denně. Neberu antikoncepci protože chceme mimčo a doktor mi říká, že mi nic jiného než antikoncepce nepomůže. Poradíte někdo, už fakt nevím co dělat.
děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5993
1.10.10 13:25

Jediná rada otěhotnět:D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
1.10.10 13:38

susan23

hm, jestli to bude trvat rok, tak to spíš dřív umřu.
Ale dík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17345
1.10.10 13:49

bud rada, ze presne vies, kedy mas ovulaciu, i ked mat styk cez take bolesti nie je bohvieco :roll:

asi neostava nic ine nez to vytrpiet :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5993
1.10.10 13:58

Promiň nechtěla jsem tě naštvat, ale my co máme s ovulací problém, bychom dali nevím co, za to kdyby byla a jeste o sobě dala vedět:D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
1.10.10 14:03

sice asi mám ovulaci, ale o mimčo se snažíme už rok a nic. Antikoncepci neberu už 4 roky. Byla jsem na laparce a vzali mi jeden vejcovod, takže mám jenom jeden. Žádná sláva, chystáme se na CAR… a ještě te´d k tomu ty bolesti :cry:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6597
1.10.10 14:16
Susan23 píše:
Jediná rada otěhotnět:D

No, ale po porodu jsem já měla ještě větší bolesti, to by musela těhotnět pořád :lol: Jinak oběma hodně štěstí při snažilkování.

Mě pomohlo až tělísko po dvojčatech, asi by mě to bolelo zase o to víc, naštěstí jsem si ho nechala dát hned po šestinedělí, tak snad jen přetrpět to a doufat, že se brzy zadaří. Jo a ještě pomáhá termofor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.10 14:19

Ajvna ch jo,jak já ti rozumím :-? , já teda mám už 2 krásné holčičky, ale ovulaci jsem přímo nesnášela, ikdyž teda jsem byla za ni ráda,ale ty bolesti byla nesnesitelné :cry: ,ale opravdu nesnesitelné, nemohla jsem pořádně chodit, nemohla jsem dosednout, v noci mě to nedalo vyspat :cry: ,opravdu hrozná bolest a to jsem měla také jako ty, trvalo to od 11dc do 16dc,kdo to nezažil ,tak neví i ty co si myslí,že by ovulaci chtěly :cry:
A jěště mít v tu dobu sex :cry: , no ale přežila jsem to,sice jsem musela brát léky na bolesti občas,nedalo se to vydržet a nic na to není a nepomáhá :zed:
Někdyjsem šla až do mdlob :roll:

Opravdu to musíš vydržet a přetrpět, jen pevně doufej,že co nejrychleji otěhotníš :kytka:

Držím palce,ať je to co nejrychleji :kytka: :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
7
1.10.10 14:22

děkuji, snad se zadaří a co nejdřív
:-) zkusím ten termofor…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
1.10.10 14:27

já už myslela, že jsem snad jediná. někdy si opravdu myslím , že snad omdlím bolestí a vždycky si říkám že si jdu okamžitě pro antikoncepci a pak když to přestane, tak si říkám že to musím jednou za měsíc vydržet. A za měsíc zase nadávám a brečím!

A jaké prášky jsi brala prosím ? Brufen mi vůbec nepomáhá :cry:
Díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3040
1.10.10 14:31

Ibalgin, ibalgin, ibalgin. Je to můj věrný kamarád. Nic jiného mi nezabírá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.10 14:37

Ajvna přesně termofon,a pláč, to je to co bylo pořád,
Mě doktorka radila a teď to dělám pořád, (mám problémy gynekologické)
Já to dělala tak,že jsem si vzala léky od bolesti třeba teď je dobrý Ibalgin Rapid, je do 15minut v krvi myslím,a ten brát po dobu ovulace celou dobu 3-4× denně bez přestávky,až do konce ovulace, pokud si vemeš jen jednou při bolesti,to ti už nepomůže, ber to nonstop jak je v letáku dovolená dávka a uvidíš mělo by se ti ulevit, nebo jěště ten algifen, ten jsem brala taky pořád :cry:

Potom mi pomohla slivovice (samo ne na léky)zkoušela jsem vše možné :oops: nebo víno ,ale to nebylo na bolesti ,ale spíš na otupění ,abych to vydržela :oops:

Opravdu se to nedalo ta bolest vydržet :cry: co jsem se ty roky natrápila :roll: ale když jsem měla tak bolestivou ovu, stejně jsem vyčkala na sex,když se to jakžtak dalo a hned potom po roce a půl z toho byla první holčička :mrgreen: :kytka: sex jsem si samo neužila,ale .......

• Citovat
  • Nahlásit
726
1.10.10 14:47

Ty jo,holky,o čem to tady mluvíte,to já vůbec nevím,že něco takovýho existuje! Fakt to slyším poprvé.To je mi vás líto,a kdybyste ještě viděly,jak ovulace vypadá,já to mám na dvd,zvětšené,ble…
Teda moc jsem vám asi nepomohla,ale moc mě překvapilo,že někdo o ovulaci fyzicky ví,tak jsem musela reagovat,a gynekolog by nepomohl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.10 14:49

Havraní ovu jsem taky na dvd viděla, mě se to i celkem líbilo :mrgreen: ,mám ráda takové věci o těle, je to zajímavé
Ale ani gynekolog nepomůže, nic na to není :-? a já ovu takovou mám od 15let co mám ms,ulevilo se mi,až jsem měla HA ,no děs

Ale díky :kytka: a buď ráda,že ovu necítíš :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
7
1.10.10 14:51

Tak děkuji za rady, zkusím ten ibalgin rapid. Horší je, že ta bolest vždycky přijde tak nějak rychle, i v noci se probudim bolestí. Ach jo, trvá to tak 5 měsíců a připadá mi to jako věčnost. Na sex teda vůbec chuť nemám a přítel když mě vidí jak trpím už vůbec ne! Ale holt to budeme muset nějak překousnout a sexovat i tak…
Jinak to víno mi taky trochu pomáhá - tedy jak říkáš spíše otupí, ale když to nejde pořád…
Měla jsi taky nutkání při bolestech na velkou ?
ještě jednou díky moc!!! pomáhá to, když vím že nejsem sama a že to není něco jiného!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat