Bolestivé “narážení hlavičky” do spodku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
215
11.11.21 20:46

Bolestivé “narážení hlavičky” do spodku

Holky,
neznáte toto, co popisuji?
Už od včerejší noci mi asi hlavička naráží do spodku tak, že občas až bolestí nadskočím - prostě pichlavá ostrá bolest, jak kdyby vás někdo co chvíli nakopl do slabin. Teď večer se to děje častěji, tak co 3 minuty. Občas k tomu cítím i pohyby nožiček pod žebry.
Ale takhle nepříjemného jsem ještě nic nezažila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6293
11.11.21 21:04

Termín máš kdy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
215
11.11.21 21:05

@Veru1987 11.12., ted jsem 35+5tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6293
11.11.21 21:07
@anetan007 píše:
@Veru1987 11.12., ted jsem 35+5tt

na porod je sice čas ale taky to může být… zkus dát teplou vanu zda to poleví nebo rozjede. Ještě jak říkáš bodavá bolest co 3 minuty..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.11.21 22:08

Ja jsem dnes 37+6 a mám to už celkem dlouho… zatím to na porod nevypadá…sice to nemám co 3 minuty, ale určitě už minimálně měsíc mi tam ta hlavička takhle bolestivě naráží, většinou teda při chůzi, ale i v klidu. U prvního jsem to neměla…asi má tohle miminko hlavičku nějak trochu jinak :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
215
11.11.21 22:25

Tak po chvíli se uplne rozjel v tom břiše, ze tam snad dělal přemety a ted je klid, i bez te vany. Tak to bude asi holt nějaký normalni projev tohoto miminka - stouchat me hlavou do spodku. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4719
11.11.21 23:04

První dceru jsem měla taky otočenou hlavou dolů poslední měsíc. Měla jsem pocit, že se mi snad už rve do porodních cest a večer dostávala kopačky do žeber :lol:
Taková ta vystřelovací bolest byla nejhorší při chůzi a pak večer v posteli, kdy se po celém dnů rozhodla, že bude vstávat :lol: takže za mě asi normální, teda pokud to nejsou bolesti konstantní a opakující se, že by značili porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat