Bolí když spím- těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 15:40
Bolí když spím

Ahoj holky,
Jsem ve 22tt. Když spím na boku (klidně i jen 2-3h) a je jedno na kterém, vždy mě zbudí šílená bolest v tom, na kterém spím. Nejsou to vazy, tohle bolí přímo tam, kde je ta kost :think: Máte nebo měla jste to taky některá? :D Mam pocit, že mi vždy upadne :lol: :lol:

Přečtěte si článek: Jak probíhá 22. týden těhotenství?

Reakce:
Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11481 příspěvků 19.12.18 09:28

Dobrý den,

vidím, že Vám nikdo neodpověděl, jak se cítíte? Už je to lepší? Zkuste se na Váš problém zeptat v naší gynekologické poradně
Bohužel já Vám úplně poradit neumím, jelikož jsem sama ještě nikdy těhotná nebyla, ale třeba si ještě někdo vaší diskuze všimne a něco Vám napíše :-)

přeji Vám hezký den a krásné svátky :hug:

Diana :kytka:

ElucaK
Kecalka 249 příspěvků 19.12.18 09:33

Jsem take ve 22.tt a mam to podobne, jen je jedno jak lezim.. Nejhorsi je kdyz musim rychle vstat za prvorozenou. Sileny tlak na kost, ktery vystreluje do trisel a stehen.. Vadi mi i delsi sezeni treba na gauci. Udajne je to normalni, ale v prvnim tehotenstvi jsem mela jine neduhy, ne toto.. Jsem na sebe zvedava pred porodem, to se nehnu :lol:

Strecha
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 19.12.18 09:35

Spanek v obou tehotenstvich byl spatny. Na zadechani na brise to pochopitelne neslo a na boku se mi nespi dobre-takze jak pisete,bolel me cely bok,kycel,mrtvily mi ruce (hrozne)…nezbyva nez vydrzet. Kdyby to uz neslo,tak se zminit doktorovi a doporuci treba vapnik na kosti…

Micaella22
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 19.12.18 09:40

Na boku se mi spi docela dobre s kojicim polstarem. Nacpu si ho mezi kolena. Budim se ale casto. Musim se pretacet, spat v noci vkuse to mi od 3m vubec nejde. Az bude bolet kost dole, to bude teprve masakr. Rano jsem nemohla ani chodit

Sallyna
Stálice 83 příspěvků 19.12.18 09:43

Ahoj, taky podobne, bolest kycle presne na te strane po jedne, nebo dvou hodinach spanku. Plus bolesti kloubu na prstech ruky, to se objevilo ve tretim trimestru. Zmin to, az pujdes na kontrolu, ale nejspis ti nic neporadi. Jen casteji menit polohu. Drz se!

Anitramm
Zasloužilá kecalka 721 příspěvků 19.12.18 10:19

Tak primo ta kost me neboli, ale uz nekdy od cca 14.tt me boli kycel. Nejvic kdyz se zvedam z lehu, proste pri zmene polohy, nebo kdsz lezim dlouho na zadech. To co popisujes ty, to uplne ne. Kazdopadne bych zkusia zvysit prisun vapniku (mliko, atd) a horcik(piju magnesii) a fakt se mi to ted zlepsilo, jsem 19.tt. :kytka:

warita
Echt Kelišová 9090 příspěvků 19.12.18 10:31
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Jsem ve 22tt. Když spím na boku (klidně i jen 2-3h) a je jedno na kterém, vždy mě zbudí šílená bolest v tom, na kterém spím. Nejsou to vazy, tohle bolí přímo tam, kde je ta kost :think: Máte nebo měla jste to taky některá? :D Mam pocit, že mi vždy upadne :lol: :lol:

me se kolem tohoto tydne zacaly odvapnovat kosti, bolelo to uplne silene, nespala jsem skoro 2 tydny. Byla jsem na gynekologii, tam to doktor smetl se stolu s nezajmem.

Poradila jsem se se svagrovou, ktera je lekarnice a ona mi „naordinovala“ kalcium. Do 3 dnu bolesti zmizly a kdykoliv jsem si zapomela dat tabletku, hned na druhy den se zase vratily. Cili, to kalcium jednodznacne pomahalo.

Viola23
Stálice 63 příspěvků 1 inzerát 19.12.18 19:39
@Micaella22 píše:
Na boku se mi spi docela dobre s kojicim polstarem. Nacpu si ho mezi kolena. Budim se ale casto. Musim se pretacet, spat v noci vkuse to mi od 3m vubec nejde. Az bude bolet kost dole, to bude teprve masakr. Rano jsem nemohla ani chodit

ano musím uznat že kojící polštář mi hodně pomohl a pomáhá co se týče spánku v těhotenství

warita
Echt Kelišová 9090 příspěvků 19.12.18 21:10

Me teda vubec, spala jsem cele tehotenstvi na zadech, protoze kdyz jsem si lehla na bok, tak mi bricho tahalo za kuzi na brise a bolelo to fest. Taky ty kycle narikaly.

Kajka9
Závislačka 3491 příspěvků 19.12.18 23:29

V tehu me zachranil kojici polstar dala jsme si ho pod hlavu , hlavne pod bricho (podlozila) a mezi kolena od te doby super

Anitramm
Zasloužilá kecalka 721 příspěvků 19.12.18 23:43

@warita Tak to je dobrý, jak to má každej jinak, mě zas kyčle naříkaj právě vleže na zádech. :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Nela Slováková zveřejnila nahou fotku. Fanouškům vzala iluzi o dokonalých silikonech!

Známá provokatérka Nela Slováková (28) moc dobře ví, co frčí na Instagramu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >