Reklama

Bonatex - nekvalitní povlečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Příšovice
Nováček 1 příspěvek 10.09.18 08:55
bonatex - nekvalitní povlečení

Koupila jsem si v bonatexu povlečení Constellation - vzor noční obloha. Před použitím jsem vyprala, použila aviváž. Ráno jsem zjistila, že mám od povlečení modré nohy - tudíž i po vyprání barva silně pouští. Nevíte co s tím? Rozhodně si ale žádné další zboží z bonatexu po této zkušenosti neobjednám. Měl to být bavlněný satén.

Reklama

Reakce:

kačka39
Kecalka 164 příspěvků 10.09.18 09:09

Zkus vymáchat v octové vodě, to by mělo barvu zafixovat. Ale myslím že to pomůže jen málo, když to pouští takhle hodně. Taky jsem měla takové povlečení, ale po druhém vyprání se odbarvilo skoro úplně, že nebyl vzor vidět, spíš to pak připomínalo záclonu. Ale nebylo to bonatexu.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama