Bonatex - nekvalitní povlečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Příšovice
Nováček 1 příspěvek 10.09.18 08:55
bonatex - nekvalitní povlečení

Koupila jsem si v bonatexu povlečení Constellation - vzor noční obloha. Před použitím jsem vyprala, použila aviváž. Ráno jsem zjistila, že mám od povlečení modré nohy - tudíž i po vyprání barva silně pouští. Nevíte co s tím? Rozhodně si ale žádné další zboží z bonatexu po této zkušenosti neobjednám. Měl to být bavlněný satén.

Reakce:

kačka39
Kecalka 280 příspěvků 10.09.18 09:09

Zkus vymáchat v octové vodě, to by mělo barvu zafixovat. Ale myslím že to pomůže jen málo, když to pouští takhle hodně. Taky jsem měla takové povlečení, ale po druhém vyprání se odbarvilo skoro úplně, že nebyl vzor vidět, spíš to pak připomínalo záclonu. Ale nebylo to bonatexu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >