Bonatex - nekvalitní povlečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Příšovice
Nováček 1 příspěvek 10.09.18 08:55
bonatex - nekvalitní povlečení

Koupila jsem si v bonatexu povlečení Constellation - vzor noční obloha. Před použitím jsem vyprala, použila aviváž. Ráno jsem zjistila, že mám od povlečení modré nohy - tudíž i po vyprání barva silně pouští. Nevíte co s tím? Rozhodně si ale žádné další zboží z bonatexu po této zkušenosti neobjednám. Měl to být bavlněný satén.

Reakce:
kačka39
Kecalka 363 příspěvků 10.09.18 09:09

Zkus vymáchat v octové vodě, to by mělo barvu zafixovat. Ale myslím že to pomůže jen málo, když to pouští takhle hodně. Taky jsem měla takové povlečení, ale po druhém vyprání se odbarvilo skoro úplně, že nebyl vzor vidět, spíš to pak připomínalo záclonu. Ale nebylo to bonatexu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >