Bonbóny v těhotenství

Anonymní
1.6.20 15:43

Bonbony v tehotenstvi

Ahoj, omlouvam se za anonym, ze jsem tehotna je prekvapko.

Chci se zeptat, furt bych zrala jenom bonbony, je to jedna z mala veci po ktere mi neni zle. Hlavne coly od haribo a kysele rybicky :mrgreen: nevite, cim by se to dalo nahradit? Nechci jist pytliky denne, aby mimi bylo v pořádku. Nejak se nemuzu od toho odtrhnout. Díky moc :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14302
1.6.20 15:47

Obecně s těmihle sladkostmi není jednoduché je nějak nahradit, to je dost specifická chuť a pak i závislost na cukru… Ale když si místo toho dáš kvalitní čokoládu nebo ovoce, kdy teď začíná sezóna třeba jahod, tak určitě uděláš líp, to víš. :mrgreen: Jestli jsi na začátku, tak to třeba brzy přejde a budeš jíst zase vše. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5484
1.6.20 15:50

Bud v klidu, tolik coca coly s cukrem, co jsme vypila v tehotenstvi, jsem asi nevypila normalne…diky cole jsem prezila nevolnosti…zavislost nemam, obezni nejsem. Colu ted piju vyjmecne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14023
1.6.20 15:50
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvam se za anonym, ze jsem tehotna je prekvapko.Chci se zeptat, furt bych zrala jenom bonbony, je to jedna z mala veci po ktere mi neni zle. Hlavne coly od haribo a kysele rybicky :mrgreen: nevite, cim by se to dalo nahradit? Nechci jist pytliky denne, aby mimi bylo v pořádku. Nejak se nemuzu od toho odtrhnout. Díky moc :D

Zkoušela jsi zázvorová lízátka nebo nějaká homeopatika na nevolnosti?? To by možná mohlo na chvíli pomoci. Jinak jestli tě to uklidní, tak u mě vede Birell. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
1.6.20 15:55

To přejde stejně jako uplynou první měsíce. Co já vypila CocaColy a to ji nijak nevyhledávám… Bylo to jediné po čem jsem ne :poblion:, takže s nějakýma medvídkama z želé bych se tolik netrápila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13761
1.6.20 15:55

No tak pokud ti to chutná a není ti po tom zle, tak si dej…mimi si to žádá samo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
598
1.6.20 16:30

Jeezismarja, kolik ja sezrala za tehotenstvi cukru… snad se mi nenarodi kostka cukru :D minuly tyden jsem se prezrala sladkeho, jeste jsem si dala colu a za pul hodky to bylo venku, asi jsem to prehnala :D no co uz… cekam holku, mam treba obdobi sladkeho, pak byly treba dva tydny, kdy bych jedla porad gulas a svickovou, nebo susene maso, langose, mandarinky, mleko… jeden tyden bez toho nemuzu zit, pak si na to par tydnu ani nevzpomenu… asi je to normalni, neboj ;) naopak mam normalne rada rajcata a ted mi nedelaji dobre… mimco vi, co chce :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3026
1.6.20 16:33

Taky furt cucam bonbony :palec: Je mi po nich dobre..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama