Borelióza ATB

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 18:53
Borelioza ATB

Ahoj všem. :mavam:
Beru týden ATB na boreliozu ve druhé fázi a stále žádny účinek :think: Kdy vam začly ATB zabírat? A co vám pomohlo na bolesti hlavy a kloubu? Krom ibalginu. :think:
Děkuji a prosím o anonym.Zdr.stav ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

vverru
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 08.02.17 19:00

Tak záleží jestli bereš správná atb v dostatečném množství…

sediza
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 08.02.17 19:03

Najděte si neco o MUDr. Klubalovi a borelioze. Jako jeden z mala leci boreliozu jako na zapad od nas. Dvojkombinacemi ATB a delší dobu.

evinina
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 08.02.17 19:07

Druha faze boreliozy nastava kratce po kousnuti klistetem. Prvni je flek, pak neco jako chripka.. I kdyz je divne, ze by te ted kouslo kliste, tak budiz, treba to mas nejak posunute. Pak je (treti) chronicka faze..
No ja se dostala do te „chripky“ cca tyden po fleku. Atb jsem uzivala 3 tydny. Ma predstava byla stejna, jako tvoje, tj. atb zaberou a bude mi dobre. Omyl.. prvni mesic byl nejhorsi, to jsem byla uplne KO, vse me bolelo, problemy jsem mela porad. Pak se to zacalo pomalu zlepsovat, ale opravdu pomalu. 4 mesice jsem byla ve stavu, kdy mi jakykoliv stres nebo fyzicka namaha, zpusobila zase rozvoj priznaku a dva tri dny jsem se citila blbe..

Kotatko77
Ukecaná baba ;) 2315 příspěvků 08.02.17 19:08

Já beru 7 měsíc a trojkobinaci plus jednou měsíčně Entizol. A vidět něco na výsledkách je až teď. Beru to v jednom kuse. Tak asi tak. Buď někdo hledá důvody jak být zdravý, nebo obětuje peníze a snaží se, protože zdraví máme jedno a doktoři boreliozu a spol léčit neumí a nechtějí. Dokonce si platí reklamu v médiích, jak se plítvá antibiotiky. Antibiotika nesnáším, nebrala jsem je v životřě, aˇteď jsem šťastná, že díky nim mám šanci na život a dlabu je 7 měsíců v kuse. A proč stále. Ono je těžké ve druhém stádiu ty brebery zabít, tak proto, kdo to nezažil, v životě to nepochopí. Infekčním klinikám bych všem přála, aby si to každý doktor prodělal, ne tu akutní, ale tu chronickou, konečně by se k pacientovi chovali s respektem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 19:10
@vverru píše:
Tak záleží jestli bereš správná atb v dostatečném množství…

Doxybene 100 co 24h.

@evinina Ja myslela ze druha faze nastava az nekolik mesicu po kousnuti. U mne je to 7m. :think:
Zakladatelka.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 19:11
@Anonymní píše:
Doxybene 100 co 24h.@evinina Ja myslela ze druha faze nastava az nekolik mesicu po kousnuti. U mne je to 7m. :think:
Zakladatelka.

Prepis je to +- 6m.

evinina
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 08.02.17 19:14

Tak to uz je pak ta chronicka faze, ktera se opravdu leci dlouhodobe.. :-(

Latty
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 08.02.17 19:16

Nejsem lékař abych řekla zda je dávka dostatečná… Já brala ATB v kuse 21 měsíců :roll: Takže to může (ale samozřejmě nemusí) trvat ještě dlouho.

pajule022
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 08.02.17 19:18

Asi nemáš správne atb. Boreliozou jsem si také prošla - mam to dost nactene a všude psali, že pokud nezaberou jedny atb musí se brát jiné. Mimochodem moc nerozumím, z ceho bys mela v tomto období boreliozu, klíšťata, komáři a podobna havěť ted není (nebo alespoň si to myslím). Ale je možné, že jsi mela třeba na konci léta typicky flek a až ted se to projevilo :nevim:
Jinak zkus užívat od paní podhorne tinkturu z grepovych jader, topolu černého a stetky.
Já uživala ty grepove jádra a topol a pomohlo.

pajule022
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 08.02.17 19:20

Jinak jsem ještě pila bio čaj echinacea a pila zeleny ječmen.

Kotatko77
Ukecaná baba ;) 2315 příspěvků 08.02.17 19:46

Hele, já to mám buď z komára v prosinci, nebo chronickou, takže pajule, nějak to jinak nesedí. A ano, mám kombinaci atb. Minocyklin- jde nejlépe do mozku, Sumamed 3× v týdnu, benemicin (u mě i problém ureaplazma - kterou jsem nikdy neměla, krom zánětů močáku) a Entizol na rozbíjení cyst 1× za měsíc. Beru to 7 měsíc v kuse a teprve je mi o fous lépe. Brnění prstů přestává, bolesti jsou jen rukou, nohou již ne. Brebery totiž napadly mozek a nervy. Dle zkušenosti, nerozumí tomu nikdo v ČR, a většina doktorů by měla vrátit diplom minimálně za to, že odmítají léčit. Máš problémy dál, tak si vem prášky na bolest, vynechává paměť, jsi cvok a potřebuješ antidepresiva…něk­teří doktoři by měli vrátit diplomy, nebo jim to minimálně přeju zažít, on kdo nezažil, ten to v životě nepochopí.

Kotatko77
Ukecaná baba ;) 2315 příspěvků 08.02.17 19:47

Z bylin Buhnerův protokol, z českých Topol a štětka nejlépe domácí výluh v silném alkholu…to je pak fičák a mršky chcípají…vlastní zkušenost. Kombinuji to z atb, protože rok jíst atb fakt nechci, ale vyléčit chci.

90-60-90
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 08.02.17 19:55
@Kotatko77 píše:
Já beru 7 měsíc a trojkobinaci plus jednou měsíčně Entizol. A vidět něco na výsledkách je až teď. Beru to v jednom kuse. Tak asi tak. Buď někdo hledá důvody jak být zdravý, nebo obětuje peníze a snaží se, protože zdraví máme jedno adoktoři boreliozu a spol léčit neumí a nechtějí. Dokonce si platí reklamu v médiích, jak se plítvá antibiotiky. Antibiotika nesnáším, nebrala jsem je v životřě, aˇteď jsem šťastná, že díky nim mám šanci na život a dlabu je 7 měsíců v kuse. A proč stále. Ono je těžké ve druhém stádiu ty brebery zabít, tak proto, kdo to nezažil, v životě to nepochopí. Infekčním klinikám bych všem přála, aby si to každý doktor prodělal, ne tu akutní, ale tu chronickou, konečně by se k pacientovi chovali s respektem.

Vyléčit boreliózu v chronickém stádiu je obtížné, jinak než atb nelze. Zmírnily se Vám nějaké obtíže?
Pokud Vám atb nedělají dobře, je možné požádat o jiné atb, popřípadě nasadit infúzní léčbu. Tam je nutné předem udělat lumbální punkci
Pokud nejste spokojená na infekčním, atb Vám může předepsat i jiný lékař. Moc bych s tím nexperimentovala, na infekčním s léčbou mají více zkušeností. Pravda je, že chronická borelióza se léčí obtížně a dlouhodobě.
Je dobré brát vitaminy - C, laktobacily 2-3× denně 1-2 kapsle,
hořčík u neurologických projevů, také B6, B12
jistě Vám ošetřující lékař vše doporučil a vysvětlil.
Věřte, že nikdo Vám schválně neškodí, snaží se Vám pomoct

90-60-90
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 08.02.17 20:00
@Kotatko77 píše:
Z bylin Buhnerův protokol, z českých Topol a štětka nejlépe domácí výluh v silném alkholu…to je pak fičák a mršky chcípají…vlastní zkušenost. Kombinuji to z atb, protože rok jíst atb fakt nechci, ale vyléčit chci.

některé byliny jsou naprosto nevhodné při léčbě borelky, některé mohou zhoršit léčbu, mohou ovlivnit činnost jater, a tím i účinnost léků. Alkohol a chronická borelióza+ atb :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >