Reklama

Botičky Apakowa?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Milis666
Kecalka 165 příspěvků 23.04.18 12:14
Botičky Apakowa?

Holky máte někdo zkušenost s botičkami Apakowa? Našla jsm je na Amazonu a prodávají je i na Ali. Vypadají moc hezky i vnitřní stélka má zdá se správný tvar pro dětskou nožičku. No je to hádám nějaký ruský výrobce, nemáte je někdo? Zajímalo by mě jak jste spokojené, pokud je teda máte. :nevim

Reklama

Reakce:

Popokatepetla
Závislačka 3079 příspěvků 23.04.18 12:37

Dala jsem si je schválně do vyhledávání na ali. Nevím tedy jaký druh myslíš, ale podle mě to všechno budou tvrdá kopyta :nevim: Tvar špičky mi teda moc vhodný taky nepřijde. Ale my jsme zhýčkaní, děti obouvám do barefoot a kompromisů.

Niky2
Kecalka 495 příspěvků 48 inzerátů 23.04.18 12:48

Pravda je, ze by to chtelo je vzit do ruky a zjistit ohebnost, vahu apod.Ale od pohledu mi spatne neprijdou. Treba sandalky se zda maji kozenou stelku, vyyseji klenby i pevny opatek. Takze si myslim, ze spatne byt nemusi.Snad ti tedy vic poradi nekdo, kdo je ma doma.

Milis666
Kecalka 165 příspěvků 23.04.18 15:14

Koukala jsem na tyhle. Taky by mě zajímalo jestli nejsou moc těžké a jestli jsou ohebné. Jinak vypadají dobře :)

LenaBl
Nováček 5 příspěvků 15.05.18 20:45

Divim se, že to za ty prachy prostě nezkusíš, dyť je to skoro zadarmo, já jsem je objednala, přesně tento typ, jen ty tmavě modré z Ali, dorazily dnes, cca 20 dní trvalo doručení. Malá ještě sama nechodí, jen za ruky, jelikož pršelo, tak jme byly doma, měla je obuté půl dne, nohy nebyly zapocené jak to některé botičky dělají, ale uvidíme pak v horkém létě.

Mimo jiné je možné si na netu zjistit info o firmě, ale jen v ruštině nebo angličtině… značka Apakowa je od roku 2001, je na východním trhu a v Rusku velmi populární, vyhráli nějaké ceny za design a mají certifikaci zdravotní dětské obuvi, ale ne pro náš trh, bůhví jaké kritéria musí splnit pro Ruský trh.

Mě se zdají pěkně šité, pohodlné, tvarované, pata je zpevněná, pro začínající chodce dle mého názoru dostatečné a za poloviční cenu jak v našich obchodech. Velikostní tabulka odpovídá našemu číslování. Jelikož jsem nevěděla, jak to mají s velikostma, obvykle jsou takto objednané boty malé, vzala jsm dvoje, pro jistotu… Ty větší nevyužiju, musím je prodat, kdyby měl někdo zájem, velikost 22, viz foto.

Za sebe doporučuji! :mavam:

Milis666
Kecalka 165 příspěvků 15.05.18 21:29

No dík, tak to je teda vyzkouším. Našla jsem si něco o té značce, ale že mají certifikaci jsem nedohledala.Fakt je že ta cena je v pohodě, jen jsem se bála aby to nebyly úplný šunty ;)

LenaBl
Nováček 5 příspěvků 15.05.18 21:46

Jako šunty mi nepřijdou, minulý týden jsem byla u nás v obuvi, pořídila jsem dvoje botičky + papučky… z peněžěnky se jen zaprášilo a když jsem se dívala na podobný podzimní botky jaký prodává Apakowa, vycházely tam na 1500 8o uff!! Na to že z nich za chvíli vyroste… takže na podzim uvidíme jak noha poroste, ted už snad ne tolik… ale určitě od této značky objednám znova, výběr mají…
Dej vědět jak se líbily a jesli jsi byla spokojená…

Milis666
Kecalka 165 příspěvků 16.05.18 14:02
@LenaBl píše:
Jako šunty mi nepřijdou, minulý týden jsem byla u nás v obuvi, pořídila jsem dvoje botičky + papučky… z peněžěnky se jen zaprášilo a když jsem se dívala na podobný podzimní botky jaký prodává Apakowa, vycházely tam na 1500 8o uff!! Na to že z nich za chvíli vyroste… takže na podzim uvidíme jak noha poroste, ted už snad ne tolik… ale určitě od této značky objednám znova, výběr mají…
Dej vědět jak se líbily a jesli jsi byla spokojená…

Ok, ještě jsem tam koukala na značku Orthofit. Taky moc hezký a píšou přímo ortopedické, jsou o něco málo dražší, ale stále je to dobrá cena :)

LenaBl
Nováček 5 příspěvků 16.05.18 14:35

Hm, zajimave, napiš pak prosím recenzi, jak se prckovi chodí, jak se ti to líbí, jaký je materiál… jsem zvědavá, možná taky potom vyzkoušímě. Počkám si na hodnocení… Dík za tip… :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >