Můžu vyprat capáčky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vtipna
Stálice 92 příspěvků 1 inzerát 15.04.18 18:52
Můžu vyprat capáčky?

Ahoj, už jste někdo pral dětské botičky, capacky? Dostali jsme krasne botky, ale strasne smrdej zatuchlinou…popr.na kolik byste je prali? A muzu k tomu prihodit i panenku, co ma hadrove brisko, jinak gumovy ruce, nohy a hlavu? Dekuju za radu :)

Reklama

Reakce:

Janli
Závislačka 3823 příspěvků 7 inzerátů 15.04.18 19:02

Hoď sem foto. Já látkový capáčky peru na 40, panenky taky. Záleží, co to je za matroš.

Hoa Mai
Kelišová 5268 příspěvků 5 inzerátů 15.04.18 19:03

@vtipna záleží, co to jsou za capáčky a z jak kvalitní jsou kůže. Já jsem třeba prala levné Capiki a úplně je to zničilo - zkrabatěly, odloupala se barva z kůže, staly se nepoužitelné. Dadoos jsem prala a pokaždé bez sebemenší újmy - neperu teda ty samé boty nijak často, většinou jen po sezóně, poté, co je jedno dítě donosí a já chci schovat pro mladší nebo předtím, než je chci prodat.

Kriss Tina
Závislačka 3931 příspěvků 15.04.18 19:06

Co je to za materiál? Panenku bych klidně přihodila ty sme prali každou chvíli :D

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22740 příspěvků 2 inzeráty 15.04.18 19:22

@vtipna Panenku bych vyprala, capáčky pokud jsou látkové tak taky, pokud jsou kožené, tak asi ne.

andelka83
Neúnavná pisatelka 18307 příspěvků 15.04.18 19:37

Kožené capáčky jsem prala v ruce.

xkoup21
Zasloužilá kecalka 818 příspěvků 44 inzerátů 15.04.18 20:16

Kozene capacky se v pracce neperou.

murra
Kecalka 382 příspěvků 33 inzerátů 15.04.18 20:22

Šetrnější je vyprat je v ruce. Kůže sice ztvrdne, ale jinak je člověk nevyčistí :nevim:

vtipna
Stálice 92 příspěvků 1 inzerát 15.04.18 20:42

@Kriss Tina Jsou latkovy. Kozeny nejsou.

vtipna
Stálice 92 příspěvků 1 inzerát 15.04.18 20:47

Dekuju vsem za rady, zitra to hodim do pracky. :D

Kriss Tina
Závislačka 3931 příspěvků 15.04.18 20:47

@vtipna látkový bych vyprala, ale na nižší stupeň aby se případně nesrazily

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama