Botičky Befado

3856
30.4.10 13:24

botičky Befado

Ahoj, máte někdo zkušenost s botičkami zn.Befado? Měly by být od polského výrobce, mít certifikát Zdrawa Stopa -něco jako u nás Žirafa, a český atest ITC Zlín. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1283
30.4.10 13:26

ahojky,
starší od nich měla několik papuček. a dobrý. určitě vydržely dýl než ty klasické. že by měly český atest to nevím. ani o polském.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1283
30.4.10 13:32

tak jsem zagoglila a ty befado botky by nějaký ten polský certifikát zdrowa stopa mít měli, aspoň to píšou na jejich webovkách.
http://www.befado.com.pl/index.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16291
30.4.10 13:50

My máme od befado bačkůrky, malý je nosil celou zimu a jsou stále jak nové… Neprošlapané, nesešmajdané. Letos bych chtěla vyzkoušet i kecky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1209
30.4.10 14:22

Ahoj, taky máme Befado bačkůrky. Jsme s nimi celkem spokojené. Jen se nám začaly na špici rozlepovat, ale na funkci to nemá vliv a určitě to půjde přilepit. A ještě jedna věc - mají docela tvrdou podrážku, takže T. dupe jako slon :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
30.4.10 14:46

Mala nosi jedine Befado, ma dost sirokou nozicku. I je nosi rada, radsi nez jine.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17304
30.4.10 15:35

My měli Befado kecky-několikatery a teď jsme začali kupovat i bačkory.Protože ty obyč vydržely pár týdnů.Jsem s touto značkou spokojená :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3856
2.5.10 14:41

díky za odpovědi¨ :kytka: , zkusíme je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Evča Stará
27.5.10 23:05

Taky už kupujeme spíše sandálky a kecky od befada než klasické bačkorky. Objednala jsem si je přímo od výrobce z katalogu( www.befado.cz )a zaslali mi je poštou.

• Nahlásit
  • Citovat
Jarmila K.
3.6.10 07:18

To je odkaz na velkoobchod. Určitě nezasílají po párech, ale spíš kartonech :-P . Velký výběr jsem našla v eshopu Domácí obuv mají pevnější. Určitě lépe fixují nožku než obyčejné bačkůrky. Jsou užší, tak i líp sedí. Kvalitní mají i plátěné nebo kožené sandálky . V Polsku získali osvědčení Zdravá stopa. Obdoba naší „žirafy“. Navíc i vypadají hezky.

• Nahlásit
  • Citovat
Evča Stará
8.6.10 21:15

nezasílají jen kartony, když jim napíšete, tak vám pošlou vybrané botičky befado z katalogu. i jeden pár.

• Nahlásit
  • Citovat
Jarmila K.
14.6.10 08:08

A už ti je poslali? Možná nějaký vzor z přebytků bych pochopila…

• Nahlásit
  • Citovat
17.6.10 14:21

já si objednala botky befado na mimibazaru za 219 kč plus asi 45kč za balné, to jde zkuste to i vy a úplně nové.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bazaar
26.7.10 17:54

Ahoj, přidávám se k těm, co mají s botičkami Befado dobré zkušenosti. Jsou pevné, špička se neokope, palec se neklube, nesešmajdají se a perfektně sednou i na širokou nožičku! Navíc jsou krásné, hezčí jsem nikde neviděla. Jestli jste z Prahy, doporučuji e-shop backorky.cz. Mají velký výběr a při osobním odběru si botičky můžete vyzkoušet.

• Nahlásit
  • Citovat
janka 1
26.7.10 20:38

Znám lepší,než Befado:
http://www.fare.cz/…/view/139/1/

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie