Boty Dr. Martens

2601
11.11.19 12:33

boty Dr. Martens

Ahoj, chci koupit glády od Dr. Martens jako dárek a potřebovala bych informaci jak sedí velikost. Podle jejich tabulek bych totiž měla koupit boty o 2 čísla větší, než běžně nosí (porovnávám s kotníkovými Mustangy). Přijde mi divné někomu kdo má veškerou obuv 43 objednávat 45 :think: Máte někdo doma a jak sedí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1046
11.11.19 12:41

Ahoj. Já i manžel nosíme martensy typ glady s ocelovou špičkou a máme normálně svou obvyklou velikost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13545
11.11.19 13:00

Taky mám obvyklou velikost, spíš mi jsou ještě volné, mají na mě hodně široký ten předek :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2601
11.11.19 13:13

Holky moc dekuju za reakce :kytka: přece jen u bot za 4tis mě ta nesrovnalost v tabulce trochu děsí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7760
11.11.19 13:20

Já mám taky svoji velikost. Dala jsem je ale dceri, byly na mě strašně těžké. Dříve mi připadaly lehčí a vydržely mi pres deset let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
338
11.11.19 13:27

Já měla martensky normálně ve své velikosti, naopak mi byly ještě volné. Jinak podobný problém jsem měla s air maxy, přítelovi jsem je kupovala přes eshop a taky bylo doporučení o dvě čísla větší. A sedly mu perfektně. Tak nevím, zda to nebyl třeba nějaký neoriginál, případně se to liší kolekce od kolekce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1794
11.11.19 15:28

Taky máme s manželem svoje velikosti. Mu jsou akorát a mě volnější, protože mám úzkou nohu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2601
11.11.19 18:04

Holky díky za vaše zkušenosti, koukám ze vám všem sedí, netuším proč mají v tabulce velikosti o 2cm menší každou velikost :roll: no musím to nějak rozseknout. Proč ty velikosti proste nejsou vsude stejný alespoň u bot :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama