Reklama

Boty na tělocvik a kroužky pro sedmiletou dceru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ntkv
Zasloužilá kecalka 883 příspěvků 3 inzeráty 15.09.18 16:21
Boty na tělocvik a kroužky

Ahoj, potřebuji holce (7) koupit boty na Tv, zároveň ale bude chodit na streetdance a badminton. Kde bude taky potřeba mít boty. Prosím o tip, ideálně, aby to mohla mít na vše, nebo aspoň na tv a tancování :mrgreen:

Reklama

Reakce:

Lama Lama
Hvězda diskuse 47806 příspěvků 15.09.18 17:29

Na street nevim. na bedminton a tv bych vzala jaké koli tenisky se světlou podrážkou na tkaničky - |Decathlon, A3 sport, sportissimo…

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1515 příspěvků 15.09.18 17:57

Já jsem na sport moc spokojená se Salomony, jsou prodyšné, mají i se světlými barevnými podrážkami, jsou dobré i na ven třeba do lesa, když se promáčejí, rychle uschnou. Dělají i dětské.

ntkv
Zasloužilá kecalka 883 příspěvků 3 inzeráty 15.09.18 19:27

mě jde spíš o to, abych nekupovala dvoje boty, každe za litr, kde prodávají boty vim:)

Alušáček
Závislačka 3086 příspěvků 15.09.18 20:04

@ntkv Dceři jsem celé roky kupovala Rebook Princess určené na aerobic, tancovala v nich rokenrol… Myslím, že se hodí na jakékoli poskakovani, stály kolem 1000 Kč..

nozu
Extra třída :D 11482 příspěvků 15.09.18 20:16

promin, ale netusim, v cem vidis problem. proste kupte pohodlne salove boty a je to. nechapu tu modu mit na kazdy sport jine boty… mozna krome fotbalu. vzdyt i na tv maji ruzne aktivity. prece se dite v prubehu neprezouva podle toho, zda je gymnastika nebo vybijena…

ntkv
Zasloužilá kecalka 883 příspěvků 3 inzeráty 16.09.18 17:43

Pohodlné sálové boty je co? evidentně je to buď tvrdé = na tenis sqwash,badminton.. nebo měkké a to jsou právě ty taneční boty botky od reeboku, nebo je to na futsal a a placatý ošklivý:)

Ale na ty reeboky jsem myslela, teda spíš na ty kotníkový.
Já právě chtěla poradit vysloveně boty. Nevadí, ráno jsem objednala celé bílé adidas altarun, ty vypadají, že by v nich šlo dělat všechno. Byl teda zážitek sehnat velikost. což teda napovídá, že by to mohla být dobrá volba. TAk třeba se to někomu taky hodí.

Takže pohodlné sálové boty budou asi volnočasové tenisky se světlou podrážkou:)

Uživatel je onlineEule
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 16.09.18 18:10

i Lidl má celkem dobré např. běžecké boty :-) záleží taky na cenové relaci no… nevím jestli tu už zazněl hervis… doporučovala bych nějaké prodyšné, měkké, pohodlné https://www.lidl-shop.cz/…100242205005?…

Uživatel je onlineNetopirek
Echt Kelišová 7603 příspěvků 17.09.18 15:11

Já kupuji v decathlonu. Stojí pár stovek. Moje dcera musí mít na tanec boty v kterých propne nárt. Takže si zjisti jaké mají požadavky. Na kroužky není nutné kupovat boty za tisíc korun. Pokud je mají na noze pár hodin týdně.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama