Maturita neprošel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 15:46
Maturita neprošel

Dobrý den chci se zeptat zda máte nějaké zkušenosti nedal jsem maturitu ze slohovky na druhý pokus chyběl mi 1bod jde se odvolat?

Reakce:

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 3363 příspěvků 10.09.18 15:47
:roll:

vertunka
Závislačka 4707 příspěvků 10.09.18 15:51

Myslím, že odvolat se můžeš. Ale bylo by ti to k něčemu?
Cos psal prosimte, že jsi neprošel?

rokris
Kelišová 6425 příspěvků 10.09.18 15:53
@Anonymní píše:
Dobrý den chci se zeptat zda máte nějaké zkušenosti nedal jsem maturitu ze slohovky na druhý pokus chyběl mi 1bod jde se odvolat?

Tak se ptej ve škole, ne? Tam Ti určitě řeknou.

Uživatel je onlineaiwwa
Neúnavná pisatelka 18487 příspěvků 10.09.18 15:55

No jestli jsi to psal jako svůj dotaz jednou větou bez teček a čárek?
Proč se nezeptáš ve škole? Nebo doufáš, že úča chodí sem a odpoví?

Taka
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 10.09.18 16:06

Tak odvolat se můžeš, ale bacha, aby ti ještě za ty chybějící čárky další body nesebrali :mrgreen: Jako má logiku to zkusit, 1 bod není tolik, ale spíš se poraď ve škole. Cos měl za téma, že to nešlo napsat ani na spodní bodovou hranici?

Dáma čr
Povídálka 29 příspěvků 10.09.18 18:13

Určitě ať se zkusí odvolat, za to nic nedá. je mi ho moc líto.Ideálně aby mu nějaký vyučující(češ­tinářka) pomohla napsat dobré odvolání. Buďďto vyjde nebo ne. Ale moc bych na to nespoléhala. cermat je cermat. :cert:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Před přečtením spalte? Tady je 5 knih, které pod stromečkem nechcete najít

Průměrný Čech za rok přečte dvanáct knížek. Pokud by vzal do ruky následující... číst dále >

Dokonalý polibek Vondráčkové sepsuli i v Americe. Fraška a katastrofa, píše se!

Opravdu česká distribuční společnost Luna Stanislava Dvořáka poškodila snímek... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >